Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Halkbet

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Bende 2 -3 gündur bı sitede açık buldum 100 -100 çekiyorum. ilaç gibi geliyor valla. Ama sorma hangi site olduğunu :))

habip7272

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,964
1,010
113
Yes yes yanliz değilsin:D
Adamlardan gecen kayıp bonusu istemiştim kaybim 40 tlydi en az 50 TL olması lazım diye vermediler moralim bozuldu . Öylesine 100 TL talep verdim onaylandı . Bir iki kupon yapıp çektim. Bugünde aynı şekilde yaptım çektim . Fazla göze batmasın diye yarın akşam yine yapicam . Belki hoş birşey değil ama güzel oluyor :))

Mücahit28

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
252
60
28
Adamlardan gecen kayıp bonusu istemiştim kaybim 40 tlydi en az 50 TL olması lazım diye vermediler moralim bozuldu . Öylesine 100 TL talep verdim onaylandı . Bir iki kupon yapıp çektim. Bugünde aynı şekilde yaptım çektim . Fazla göze batmasın diye yarın akşam yine yapicam . Belki hoş birşey değil ama güzel oluyor :))
Banada öğret hayrına :D

olkan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
144
48
28
ben 2 deyim bağlanırsam eğer ne olup bittiğini buraya yazacam arkadaşlar. olmadı beraber söverizz

34BV34

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
66
10
8
9. Sıradayım Goias macından önce bağlandım maç bitti hala sıra gelecek benim yerime baştan söv @olkan