Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hamster Kombat Airdrop Yapanlar İçeri

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
453
83
Bazı mallar vardı villa hayalleri kuran zengin olacam diye buna asılan cidden belki şuna 10-11 saat harcadım ben boşa tamamen daha 10dk bile harcamam böyle yalanlara

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
453
83
Biri bi yalan atıyor bizim sazanlar buna ortak oluyor reels fln heryerde çıktı bu uygulama 50-60 yaşndaki adamlar bile kullandı bi ümitle

goodnesslion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
622
273
63
Dağıtım oldu bu akşam itibari ile

Toplam 1781 adet veriş bana borsada listelenin e gorucez suanki fiyat ort. 0.09 dolar yükselir çıkınca bı tık dahaScreenshot_2024-09-21-23-52-32-592_org.telegram.messenger.jpg

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,496
1,342
113
Şimdi arkadaşlar 0.1 den piyasaya çıkarsa beklentiyi orta vadede bence güzel karşılar. Daha bunun birde binance ayağı var. Şayet 0.1 civarı cikarsa bu coin fırlar demedi demeyin. Bence hemen panik yapıp satmayin.

goodnesslion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
622
273
63
Ben burda bişey anlamadım ki nerde belli ne kadar aldığımız
En üstteki toplam aldığın en alttaki listenince borsaya veya cüzdana aktarilack olan kalanida 2. Sezonda veya bı iki hafta sonra verck
Listelenince ne kdr dolardan o zaman o fiyatla carpcan toplamını çıkıyor ztn

cemsin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
278
56
28
İş arkadaşlarıma dün dedim boşa ümit bağlamayın bu işler boş işler biri dedi 200 300 dolar verir parmak basarak mı dedim :D yarın yüzündeki ifadeyi görecem :D