Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hamster Kombat (Sohbet)

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Dostlar durumlar nasıl ilgilenen var mı an itibari ile saatlik kazancı 1.5 m yaptım 10 referans var umarım yalan olmayiz 500-1k dolar arası bir şey bekliyorum fakat anlamadığım kripto borsası ile bağlantılı değil hesabım. Umarım patlamayız bu arada ton vs bilgisi olan var mı bağlamamız gerekiyor mu ?

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,932
19,068
113
Dostlar durumlar nasıl ilgilenen var mı an itibari ile saatlik kazancı 1.5 m yaptım 10 referans var umarım yalan olmayiz 500-1k dolar arası bir şey bekliyorum fakat anlamadığım kripto borsası ile bağlantılı değil hesabım. Umarım patlamayız bu arada ton vs bilgisi olan var mı bağlamamız gerekiyor mu ?
Sen bildiğin kadarini anlatta benim gibi olaya Fransız olanlar bilgilensin senin eksik bıraktığın yerleride bilen biri tamamlar herhalde :)

romeo4c

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
892
381
63
Benim 1.9 m saatlik üretim.lorda kasmaya calisicam.daha cikixak gibi durmuyo

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
912
113
Sen bildiğin kadarini anlatta benim gibi olaya Fransız olanlar bilgilensin senin eksik bıraktığın yerleride bilen biri tamamlar herhalde :)
Airdrop tokeni ve arkasında çok sağlam bir kitle var 55-60 milyonu aşkın kişi günlük olarak takip edip görevleri vs yapıyor. Notcoinden 2-3 k dolar çekenler oldu devamında bu proje çok konuşuldu ve sağlam duruyor o yüzden birkaç haftadır takip ediyorum ay sonunda listelenecek diyorlar öyle olursa eğer token değeri X saatlik kazanç ile vurgunu yapacağız. Hâlâ çok erken araştırıp katılın derim ref link yasak

romeo4c

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
892
381
63
Etkisi olacak mı acaba 100 - 150 m arasi bakiyenin. Sanırım master oluyorsun
50 m ye master oluyosun .100 m ye grandmaster oluyosun kral. 22-23 güne lord olurum diye düşünüyorum.bi açıklama gelmedi ama seviyenin etksii olucak dağıtım yapilirken

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,431
7,065
113
Haftaya cuma piyasaya girecek de arkadaş program bulmuş söylemedi kendi basıyor uygulama

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
878
93
uygulama mı bu yoksa telegram üzerinden mi birşeyler yapıyoruz bari reff vermeden yardımcı olun beyler

srdr16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,862
754
113
Hamster için bence şu an geç bir kac uygulama daha var güvenilir ve yayınlanmasına 2 3 ay daha var

ayhan1334

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
54
28
Evet Bağlaman gerekiyor telegram hesabın ile başlayabilirsin

ayhan1334

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
187
54
28
Yanında mavi tik olmayan hiçbir airdrop'u kazımayın zamaniniza yazık hepsi sahte cunku

harunkrtke

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
322
137
43
Hamsterden pek birşey beklemeyin üzülürsünüz

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Blum yapın . Bende hamster saatlik 1.35 milyondayim ama blum bence daha iyi olacak. Çünkü binance in yaptığı bir proje