Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Happy Hour

robean35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
471
47
28
Admin suan halen yüklenen birsey yok sence nezman yüklenir sen bildirdim demiştin ama
Bundan oncekı happy hourda dogru olmasına ragmen kullanıcı adı yanlıs oldu dıye yuklenmemıstı benım ıletılcek dendı hala yuklenmedı bosa bekleme bence

snooze

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
3
8
@Blue's kullanıcı id yazmıştım doğru kullanıcı ismi yazmam gerekti sabah eklenecel demiştin eklenirse artık eklenöezsede yapacak bişey yok canımız sağolsun id:54244511

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
Bundan oncekı happy hourda dogru olmasına ragmen kullanıcı adı yanlıs oldu dıye yuklenmemıstı benım ıletılcek dendı hala yuklenmedı bosa bekleme bence
Valla kardesm ben 15 dk lık zaman diliminde buraya kullanıcı adımı yazdm yani normalde sartlarda yüklenmesi lazm admin de ben dildirdm dedi yalan söyleyecek değil ya biraz daha beklemek lazm

pcmause

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
148
2
18
Ben son 3 happy hoursu da kaçırdım.Eger imkanınız varsa bana da yükleme yapar mısınız.K.adim: erdogru1

nazceso

Ganlı köyneğin gele🤦
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
537
122
43
Kullanici adi:nazceso

snooze

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
63
3
8
@Blue's başkan eklenecek mi acaba hata bizde kabul ama rica ettim eklenecek demiştin id 54244511

yawuz123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
133
43
@Blue's baskan dün aksam benm adımı es gecmiştin bugün ilettm yüklenicek demiştn saat 2 gibi halen eklenmedi nasıl bilgi alabilirm ??

haydarigeceler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
712
240
43
banada yüklenmemiş ama sıkıntı yok iki gözüm bir günde almayalım ne olacak .s takmayınız arkadaşlar inanın 14 gün var mmaaşıma ama takmıyorum 100 200 kurtarmaz hiçbirimizi bize 3,500 asgari ücret vermeleri gereken bir hükümet istiyoruz ..... nasıl bağladım ama :D