Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Hasbet 500 TL Deneme Bonusu

Ernycll

Crackher
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,467
635
113
o dandik oyunda nasıl 5bin 10bin yapılmış hayret ediyorum

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
250 kat çevrim i çekenler tamamladı mı çözemedim ?

Halukfb1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
240
59
28
Çevrim yok gençler 5 bin yap çek havaleyle çektim ben

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,263
780
113
13 K yaptık 1 K çektik paylaşan arkadaş cansın

Realrisk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
241
67
28
250 x Çevrim mi ya bu karari alanın da bunu burda paylasaninda anneler günü kutlu olsun

bugy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
465
206
43
Herkese tavsiyendir..cunku ben intihar decegim bari baskalari yanmasinn.15 18 senedir bu iddaa illetinj oynarim..onceden tuslu tel ceya canli yoken ne guzel kupon yapardik 1 tl 2 tl 5 tl..oda kotu biseyde yine bundan iyiydi...Sonralari bu canli deben pislik lanet olasicalar cikti..50 100 300 600 derken para dayandiramaz olduk bian..sonra kredi jartindan yatir vs icralik olduk..2 sene once babam vefat etti miras birakti..Annemle ayri oldugu icin vekalet verdim ama gizluce annemin hesabina girip 8700 euro 3500 sterlin 6700 usd bu adilere yatirdim..Evden annemin gizkedigi paralari deste deste alup buralara verdim..Bittimi asla...Annemin yazik nerde ucuz peynir var onu arayan bir kadinin adina kredi cektim 50 bin ve haberi gok..beni sin intihara surukleuende sakladigi 4300 euronun 2150 eurosunu buralarda batirmam oldu....Kardeslerim ne olur birakin bunu bedava 5 bin verselerde oynamayin norkal hayatiniza donun..benim icin geri donus yok bari siz yapmayin
Sen adam ddegilsin bende senelerdir oynuyorum annemin parasına daha bı kez dikunmadim

wakss74

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
199
23
18
Ben çekim yaptım 1.000 tl.bakiye 10.500 oldu canlıya baglandım. Bakiyemi 1000.olarak duzenlediler ve çektim. 250xcevrim sadece görünürde var.5.000/10.000yapan canliya baglansin

Son düzenleme:

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Herkese tavsiyendir..cunku ben intihar decegim bari baskalari yanmasinn.15 18 senedir bu iddaa illetinj oynarim..onceden tuslu tel ceya canli yoken ne guzel kupon yapardik 1 tl 2 tl 5 tl..oda kotu biseyde yine bundan iyiydi...Sonralari bu canli deben pislik lanet olasicalar cikti..50 100 300 600 derken para dayandiramaz olduk bian..sonra kredi jartindan yatir vs icralik olduk..2 sene once babam vefat etti miras birakti..Annemle ayri oldugu icin vekalet verdim ama gizluce annemin hesabina girip 8700 euro 3500 sterlin 6700 usd bu adilere yatirdim..Evden annemin gizkedigi paralari deste deste alup buralara verdim..Bittimi asla...Annemin yazik nerde ucuz peynir var onu arayan bir kadinin adina kredi cektim 50 bin ve haberi gok..beni sin intihara surukleuende sakladigi 4300 euronun 2150 eurosunu buralarda batirmam oldu....Kardeslerim ne olur birakin bunu bedava 5 bin verselerde oynamayin norkal hayatiniza donun..benim icin geri donus yok bari siz yapmayin
Sende azcık onur olsa kaybetmekten korkicağın paralarla oynamazsın kumar sitelerinin suçu yok sen kaybetmekten korkicağın paralarla oynuyorsun

ugur152

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
382
129
43
Bir dahada herkese site adamı de düzgün dur biraz

Furkanboyka

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
92
2
8
Arkadaş lar ben çevrimi yapmadan 3 kez farklı profilden çekim yaptım bilginize ;)

Furkanboyka

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
92
2
8
5000 yapın bakiyeyi. Canlı desteğe 5000 yaptım 500 çekçem dedikten sonra hesabınıza 500 e sabitliyolar ;) sonra payfixle çekin takribi 3 dkkada geldi para