Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hatalı Basım 1 TL Nasıl Satarız

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Bende özel basım 1₺ ler var koleksiyoncular baya veriyor ama saklıcam.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,505
2,141
113
Zamanın da hayallerini iyi satmissin heralde ederini bildiğine göre.
Birader hayal bu elle tutulmaz gözle görülmez boş düşünceler yani. Satabiliyorsan hayallerini sat . Endişelenme aynı hayalleri yine düşünürsün 🤣 sen ortadaki ironiyi bile anlamadıysan ne diyeyim.

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,442
1,318
113
Bende özel basım 1₺ ler var koleksiyoncular baya veriyor ama saklıcam.
Kral o bendede çok ben ama satıldığını bilmiyordum. A101 de mağaza müdürüyum her akşam kasayı sayınca günde 5-6 adet çıkıyor. Bende biriktirdim inan 1500 lira falan rahat vardır o şekilde özel seri para

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,489
4,572
113
Ben bir paraya almadım kasa sayarken musterinin biri vermiş heralde orada fark ettim bende aldım belki değeri vardır diye.
İyi bi değere alan olur inşallah dost ama forum sayfalarında biraz o zor olur forum sayfalarında takılan insan ya bonus kovalar ya etkinlik kovalar

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,182
1,218
113
Para etmez ağa tarih boyunca Türk'e ait olan hicbirseyin kıymeti yok Bizans Yunan oldumu değerli oluyor.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,404
22,680
113
Aynısından milyonlarca var kimse koleksiyon yapmak için almaz

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,489
4,572
113
Kral o bendede çok ben ama satıldığını bilmiyordum. A101 de mağaza müdürüyum her akşam kasayı sayınca günde 5-6 adet çıkıyor. Bende biriktirdim inan 1500 lira falan rahat vardır o şekilde özel seri para
Reis bu 5 tl lerde başına girmiş demir paralar dün 3 tane gördüm

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,494
5,497
113
beş para etmez :D hatalı basım da bariz hatalara değil de eksiklere bakıyorlar misal 50 TL kağıt para 0 eksik basılmış 5 tl olmuş öyle şeyler değerli oluyor

kdr44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,442
1,318
113
İyi bi değere alan olur inşallah dost ama forum sayfalarında biraz o zor olur forum sayfalarında takılan insan ya bonus kovalar ya etkinlik kovalar
Ben burada satmak için paylasmadim zaten kral hani bu isden anlayan belki vardır yol yordam gösterir diye paylaşdim

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Baya vardı ama çoğu ya arada karıştı gitti bu kadarını bulabildim şuanlık 😅 Sanırım tanesi birkaç bin liradan alıyormuş koleksiyoncular

Ekli dosyalar

BuminKağan

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
bunlardan benim kumbarada belki 100-200 tane vardır bi boka yaradını sanmıyorum
o kadar olacağını sanmam da varsa yine sakla derim koleksiyoncu bulursan okutursun ileride belli olmaz. Netten araştır bu paraları satın alan koleksiyoncular var.

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,095
635
113
Dostum alanı var bu paraları r10 a felan bak buralarda kimse takmaz bunu ancak böyle hatalı paraları yüksek mebla ile alanlarida gördum yani kağıt 5 TL hatalı basım vardı bende 2.5 kya vermiştim 2 sene önce

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,951
757
113
La hatalı değil bu oymuş lar parayı deseni veya şekli hatali olsa okey

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,184
1,191
113
Bu paraları kola tenekesiyle yaptıkları için böyle olmuştur buna bişey veren olmaz hatalı 5 TL bulursan o para eder