Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Hatay _ Deprem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Çok güzel konuştun tebrik ederim bunların beyni sulanmış yemin ederim 👏
Ya dostum üzüldüğüm nokta gerçekten ya bilmiyorlar yada gerçekten görmek istemiyorlar
Bak 99 depremi can ciğer arkadadimin 5 katlıydı evi ilk iki kat yıkıldı 3 katta kaldı ilk iki kattakiler oldu bunlar kurtuldu
Hastane almıyordu ya can li bir görseniz videoları vardır muhakkak
Devletin ne kadar aciz kaldığını glzumuzle gorduk ki kocaeli ya ulaşım falan filan bakarsan çok yakin

Ya bu deprem.Gerçekten anlayan.için çok büyük devlet tüm gücüyle koşuyor ya
Simdi sırası mi pahalalik subu az destek ya
Zamanı gelince begenmiyorsan beğendiğine verirsin karşı tarafa saygılı olursun bu nefret bu kin nedir ya

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,611
1,335
113
Kimsenin hayatına karışmayız kanka geçmiş geçmişte kaldı
Şimdi 18 yaşındaki çocuk sizmalsaniz biz napalim derse ne dicez hayat onların
ya dostum karistigim yok ama.her olumsuzluk ta hemen.saçma sapan yorumlar kin nefret saçan cümleler gerçekten sinir bozucu akil alır gibi değil
Bizden.başka bir ülkede olsa bu afet bu şekilde bir tane yapan olmaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Az önce kandilliye bakayım dedim bir de ne göreyim ! Allah sanki bize mesaj gönderiyor. Tövbe etmemiz lazım bence.
Gürcistan biliyorsunuz kumarhane merkezi.Kumarlı kahramanmaraştada aynı anda deprem olmuş.Biliyosunuz kktc dede bugün deniz çekildi.

1676937956310.png

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
ALLAH sabir wersin.. gene 2 deprem olmuş üst uste
Önceki depremde evlerinden son anda kaçan 5 akrabam ve kaçarken 1i ayağını kıran 2 arkadaşımı apar topar bi yolunu bulup İstanbul'a getirmiştim otele yerleştirmiştim akşamki depremle ağır hasarlı evlerinin artık tamamen yıkıldığını öğrendik ne desem ne yapsam bilmiyorum

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,866
3,488
113
Bu ikinci deprem ile fay hattı iyice rahatladı keşke ölümler olmasaydı sadece Adana'da kalmış yanılmıyorsam ondan sonra ise o bölgede büyük deprem olmazmış sıra İstanbul'da oluyor umarım orda olmaz aynı şiddette olursa Türkiye kolay kolay altından uzun süre kalkamaz rabbim korusun

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bu ikinci deprem ile fay hattı iyice rahatladı keşke ölümler olmasaydı sadece Adana'da kalmış yanılmıyorsam ondan sonra ise o bölgede büyük deprem olmazmış sıra İstanbul'da oluyor umarım orda olmaz aynı şiddette olursa Türkiye kolay kolay altından uzun süre kalkamaz rabbim korusun
Bu depremdeki aynı fay değil dost başka bu ayrı rahatlama diye bir şey yok yani ilk fay hala tam kırılmamış bin kilometreymiş o

Jamiryoo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,431
2,458
113
Ya dostum üzüldüğüm nokta gerçekten ya bilmiyorlar yada gerçekten görmek istemiyorlar
Bak 99 depremi can ciğer arkadadimin 5 katlıydı evi ilk iki kat yıkıldı 3 katta kaldı ilk iki kattakiler oldu bunlar kurtuldu
Devletin ne kadar aciz kaldığını glzumuzle gorduk ki kocaeli ya ulaşım falan filan bakarsan çok yakin

Zamanı gelince begenmiyorsan beğendiğine verirsin karşı tarafa saygılı olursun bu nefret bu kin nedir ya
Uyandırmaya kiyamamislar o zamanlar baştakini

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ya siyasetle kafayimi yediniz aklım almıyor
Gerçekten normal değilsiniz
99 depreminde hastane önünde beklerken biz yanımızda bacağı kopuk bir yerde serum takılı hastane bahçesinde bekliyorlardı
Çıkıp o donemin sağlık bakanı yetişemiyoruz aletimiz yok vincmiz yok falan filan demişti vardır videoları acın izleyin az

Ya şuan yaptığınıza bakin az şükretmeyi bilin önünüze sandık geldiğinde ne dusunuyorsan yaparsınız
Aylık 50 milyar kazanalim lüks dairede oturalim araba su bu olsun istiyorsunuz sanırım

Ya az devletinizi sevin saygı duyun ya
Yalan dolanlarla algı pesinde koşup durmayin

Yaşınız kaç bilmiyorum ama gerçekten ama gerçekten sizleri anlamakta zorluk yaşıyorum

Sizin ki siyasetinde ötesi nefret haline almış
Gerçekten.yazık yani her olumsuzluktan birsey çıkarmaya mi çalışır aklım almiyor
Reis 99 depreminden banane ben hatırlamam bilmem ozamandan beri ne yapılmış ona bakarım hiç bişey yapılmamış hala yapılmıyor aylık 50 milyar kazanan da öldü 5 milyar kazanan da bu işlerin parayla ilgisi yok eğitim ile ilgisi var bak sende burda sın bende bunun sorumlusu kim otur bir düşün ben bekarım belki senin çocuğun vs vardır yarın bir gün onlarda bu ortama düşecek kumara yani yada uyuşturucu bağımlısı olacak veya işsiz kalıp yıllarca bunalımda yaşayıp yaşalacak vs bana devletini sev diyorsun ama yasa dışı vergi vermeyen kumar sitelerinin forumlarında cirit atıyorsun kesin ülkücüsündür bide

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113

Ya lütfen. Kendimi zor tutuyorum bana savunuculuk yapma özellikle de malum parti malûm kişi savunuculuğu hiç yapma benim hayatımı karartan kişiye değil nefret elime balta ver önüme ona destek veren 10000 kişi koy acımadan kafalarını govdelerinden ayirmazswm namussuzum . Bana gelip 99 deme 99 dan bu yana 24 sene geçti 24 senedir nerede bu devlet he? Nerede bu hükümet ? Benim deprem vergilerim nerede ? Geçen Tv'de milyarlar hâlâ çadır isteniyor deprem bolgelerine bu paralar nerede kardeşim nerede ? Nefretmiş kinmiş evet. Nefret ederim kindarim . Bana ucu dokunan bir şey değil bu beni mahveden ülkeyi mahveden bir şey algıymıs? Kim algı yapıyor iyi araştır? Depremzede çocukların kürsü önüne dizip 1 seneye her şeyi düzelteceğiz demekle olmuyor bu işler kardeşim geçin bu senaryolari. Deprem zamanında bunlar konuşulmazmıs. Çatır çatır konuşulur tam da zamanı. Şimdi konuşma yarın konusma bugün konuşma sus şu sus sus sus sus sus sus sus sus yeter ulan yeter susmuyoruz susmayacağız teker teker dolaşacağım mahallemdeki haneleri oy moy yok seçimden kaçmak yok savaş çıkmadan seçim iptal edilemez . Çok seviyorsaniz gidersiniz ülkeden onunla beraber adamı çileden çıkarmayın sabır kalmadı yemin ederim bu konu yüzünden artık korkuyorum birine bir şey yapicam diye sinir hastası biriyim ben 2 tane ilaç kullaniyorum antideprwsan kullanıyorum adamı sinamayjn kardeiskm adamı sinamayin!!!!!!!

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113

Bilader ak Parti ile kafayı yemişsin düşünme mekanizman bile çalışmıyor Erdoğan gelip evinin salonuna sicsa onu bile savunucak durumdasın

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Ya lütfen. Kendimi zor tutuyorum bana savunuculuk yapma özellikle de malum parti malûm kişi savunuculuğu hiç yapma benim hayatımı karartan kişiye değil nefret elime balta ver önüme ona destek veren 10000 kişi koy acımadan kafalarını govdelerinden ayirmazswm namussuzum . Bana gelip 99 deme 99 dan bu yana 24 sene geçti 24 senedir nerede bu devlet he? Nerede bu hükümet ? Benim deprem vergilerim nerede ? Geçen Tv'de milyarlar hâlâ çadır isteniyor deprem bolgelerine bu paralar nerede kardeşim nerede ? Nefretmiş kinmiş evet. Nefret ederim kindarim . Bana ucu dokunan bir şey değil bu beni mahveden ülkeyi mahveden bir şey algıymıs? Kim algı yapıyor iyi araştır? Depremzede çocukların kürsü önüne dizip 1 seneye her şeyi düzelteceğiz demekle olmuyor bu işler kardeşim geçin bu senaryolari. Deprem zamanında bunlar konuşulmazmıs. Çatır çatır konuşulur tam da zamanı. Şimdi konuşma yarın konusma bugün konuşma sus şu sus sus sus sus sus sus sus sus yeter ulan yeter susmuyoruz susmayacağız teker teker dolaşacağım mahallemdeki haneleri oy moy yok seçimden kaçmak yok savaş çıkmadan seçim iptal edilemez . Çok seviyorsaniz gidersiniz ülkeden onunla beraber adamı çileden çıkarmayın sabır kalmadı yemin ederim bu konu yüzünden artık korkuyorum birine bir şey yapicam diye sinir hastası biriyim ben 2 tane ilaç kullaniyorum antideprwsan kullanıyorum adamı sinamayjn kardeiskm adamı sinamayin!!!!!!!
Sadece sen değilsin ki koca ülke ya ruh hastası yada paronoyak korkuyor kumar bağımlısı geçen gün ilk defa bişeye şahit oldum parka köpek gezdirmeye çıktım bankaların kenarından geçerken 5 6 kişi gördüm slot çeviriyorlar oturmuşlar sweet Bonanza da scatere girip ülkeyi kurtaracak dayılar bu geride kalmış insanların komple temizlenmesi lazım ki ozaman belki birileri bişeyler yapar artık adamlar geçmişte yaşıyor yarın gerberip gidecekler hala 99 diyor tüp kuyruğu diyor

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Adamlar 15 günde yeterli sayıda çadır kuramadıklari için millet evlerinde kalıyordu yine deprem oldu yine enkaz var ölenler var

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,166
43,671
113
Ağzımı açmıyım :) iyi geceler daha bu konuya girmiyim ağzım pistir ölü diri karışır araya

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Ülkede şansımız yok aw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...