Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hatay Kadın Basketbol Maçı Önemli !!!

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
643
608
93
Arkadaşlar herkese selamlar,
Hatay kadın basketbol takımı zaten ligde 17 maçın hepsini kaybederek son sıradalar ve düştüler artık. Sezonun ilk yarısında Fenerbahçe Hatay'ın yabancıları olmasına karşın 114 sayı bulmuştu ve 66 farkla kazanmışlardı.
Hatay'da süreç içerisinde maddi sıkıntılardan yabancılar teker teker gitti ve son Galatasaray maçında tamamen yerli oyuncularla oynadılar. Ve sadece 7 oyuncu ile gitmişlerdi istanbul deplasmanına.
Hatay için artık maçlar formalite maçına döndü. Gelelim Fenerbahçe'ye, Garnie değişik bir çok basketboldan keyif alıyor ve mümkün oldugunda son dakikaya kadar önemli oyuncularından mutlaka 1-2 siyle parkede devam ediyor.
Ben bu maçı kale maçı görüyorum ve Onwin sitesi farklı baremler açmıştı. Ben Fenerbahçe 107.5 sayı atar 1.90 orandan 4.700tl attım. Değerlendirmek isteyenler için Fenerbahçe -52.5 handikaba 2.15 oran da var bilginize.

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
524
136
43
Fenerde yedek çıkarsa ne olacak

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,131
1,692
113
Ms 100-30

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Arkadaşlar herkese selamlar,
Hatay kadın basketbol takımı zaten ligde 17 maçın hepsini kaybederek son sıradalar ve düştüler artık. Sezonun ilk yarısında Fenerbahçe Hatay'ın yabancıları olmasına karşın 114 sayı bulmuştu ve 66 farkla kazanmışlardı.
Hatay'da süreç içerisinde maddi sıkıntılardan yabancılar teker teker gitti ve son Galatasaray maçında tamamen yerli oyuncularla oynadılar. Ve sadece 7 oyuncu ile gitmişlerdi istanbul deplasmanına.
Hatay için artık maçlar formalite maçına döndü. Gelelim Fenerbahçe'ye, Garnie değişik bir çok basketboldan keyif alıyor ve mümkün oldugunda son dakikaya kadar önemli oyuncularından mutlaka 1-2 siyle parkede devam ediyor.
Ben bu maçı kale maçı görüyorum ve Onwin sitesi farklı baremler açmıştı. Ben Fenerbahçe 107.5 sayı atar 1.90 orandan 4.700tl attım. Değerlendirmek isteyenler için Fenerbahçe -52.5 handikaba 2.15 oran da var bilginize.
Bol şans

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
643
608
93
Valérie Garnier şuan forumdaki yorumları okuyor kim ne kadar bastıysa ona göre kadro çıkartacak.

godfather

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
643
608
93
görüp de oynayanlar güzel ekmeğini yiyecek bu maçın :D ilk 5 dk da fenerbahçeden 23 sayı :) devam 3. çeyrekte 110 u görelim :D

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,983
43,567
113
Seni aradan çektim dost analizlerin çok iyi geçen de böyle bi iki konu açtın onlarda gelmişti tebrik ederim