Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet havadan sudan

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,925
1,293
113
Ölmek istiyorsan banka soy daha kolay

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Herkesin hikayesi hemen hemen aynı kumar illerine başlayalı 5 yıl oldu uyuşturucu parası kazanmak için bulaştım bu illete 50 binliralik araba yedim ustune ustelik 4 ayrı banka yüksek miktar borç uyuşturucuyu ara ara iciyorum ama bu illetten bi türlü kurtulamiyorum ailem cevrem bana bi değişik bakıyor cirpiniyorum ama çırpındıkça dibe vuruyorum napacami bnde şaşırdım

Ahmet424242

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
197
83
28
Kardeş olmek çare değil esin çocukların ahiretin yapacak bsey yok olan olmuş şimdi sen tefeciden para alsan onuda kumarda kaybedecen ama al al en kötü alamazsa borcunu seni öldürür sende kurtulursun
Ya sonrası esin çocukların onlar nolacak valla nolacagini soyleyimmi kardeş acı gerçek herkes bi gün tekrar evlenir olenle olunmuyor olan yine sana olur ahiretin yanar kimse kendini kandirmasin bu halde olursek hepiniz cehenneme Allah hepimizi kurtarsın bu illetten

baytemur1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
448
589
93
Kumar oynuyorsan dostun yok ben 1 ay da 300 k yediğim arkadaslarim la 100 tl borc aldim diye odemedjm diye konusmuyorum kisacisi kumar oynuyorsan yaninda kimse yok sen teksin tek kazan tek ye ben simdi oyle yapiyorun
Anlatmak istediğim olay bu idi. Bundan sonra gerçek anlamda etrafımda kimseye eyb
Tefeci nerden bulabilirim ciddi soruyorum bunu
İşte buna bulaşma kardeşim , eşim ve çocuğum dışında herşeyini kaybetmiş biri olarak söylüyorum , tefeci banka gibi değil , arkadaşların dediği gibi şuan 2 icra geldi daha da gelecek ama sadece arıyorlar yapabilecekleri tek şey maaştan kesinti yapmak. Tefeci öyle değil yaşayan arkadaşım var , adamın hergün hal hatır sorma bahanesiyle evine işine geliyorlar , taksit ödüyor ama borcu hiç azalmıyor hep faize kesiyorlar. Tekrar söylüyorum herşyimi kaybettim ama tefeciye bulaşmadım bulaşmam da