Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Hayatindibi /\ 3'lü Kombine Basket

Kupon Miktarı
200
Kupon Oranı
6.73

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Abi dün gece kötüydü ama bu gece wizardsı duman edecek doncic sadece sayı oyna randle total veya ms genel üst olur Atlanta knicks arasında bi 235 civarı çıkar gibi lakers Kings maçında da bi 235 bekliyorum istersen milwaki -6.5 Handi denenir sağlam kupon için

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,926
44,864
113
Abi dün gece kötüydü ama bu gece wizardsı duman edecek doncic sadece sayı oyna randle total veya ms genel üst olur Atlanta knicks arasında bi 235 civarı çıkar gibi lakers Kings maçında da bi 235 bekliyorum istersen milwaki -6.5 Handi denenir sağlam kupon için
Bro kasa yapmaya calisiyorum nba icin.bugun ekmek cikartmaliyim.dondic son mac cok lesti be 15/4 oynuyordu mac koptu dahada oyuna girmedi.ona daha td oynamam cok bencil oynuyor eskisi gibi deil.sayisina da oynamam oynarsam total oynarim

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Bro kasa yapmaya calisiyorum nba icin.bugun ekmek cikartmaliyim.dondic son mac cok lesti be 15/4 oynuyordu mac koptu dahada oyuna girmedi.ona daha td oynamam cok bencil oynuyor eskisi gibi deil.sayisina da oynamam oynarsam total oynarim
Abi sen bilirsin de nba in vazgeçilmez yüzlerinden biri illa ki kötü maçı olacak yüzde yüz her maç olmaz ama karsısındakş takım was savunma sıfır içinden geçer onların tahmini 33-35 üzeri sayı yapr gibi daha 3.periyotta

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,926
44,864
113
Abi sen bilirsin de nba in vazgeçilmez yüzlerinden biri illa ki kötü maçı olacak yüzde yüz her maç olmaz ama karsısındakş takım was savunma sıfır içinden geçer onların tahmini 33-35 üzeri sayı yapr gibi daha 3.periyotta
Bro mac erken koparsa adam oyuna girmiuor o sikinti iste.goz aticam su avrupa maclari bitsinde

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,926
44,864
113
La irving yokmus bileydim totaline oynardim be puh kacirdik.tdda gelir

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,926
44,864
113
İyi ki girmedin tim oynadı gene oyunu
Yanlisim yoksa son 3 mactir tim cok rahat geliyor.hatta ben 2 sinde oynamisdim ona.bugun irving yokdu dondic sov yapmaliydi ama dedigin gibi oyunu tim oynadi.o maca ust oynadim bn.5 maclik kombine yapdim sadece orlando macindan yattim son mac oydu ve ustdu.nbade gordugum en kotumaclardan biri bamchero 9da1 oynuyor evde bi elemean 12de2 keske eklemeseydim o maci dierleri su gibi akti o mac sicti

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Yanlisim yoksa son 3 mactir tim cok rahat geliyor.hatta ben 2 sinde oynamisdim ona.bugun irving yokdu dondic sov yapmaliydi ama dedigin gibi oyunu tim oynadi.o maca ust oynadim bn.5 maclik kombine yapdim sadece orlando macindan yattim son mac oydu ve ustdu.nbade gordugum en kotumaclardan biri bamchero 9da1 oynuyor evde bi elemean 12de2 keske eklemeseydim o maci dierleri su gibi akti o mac sicti
Aslında doncic bugün iyidi bareme bakınca gayet normal katkı sağlamış ama barem o kadar yüksek ki ve oyuncu kendini o kadar yükseltmiş ki bu bareme bile kötü diyoruz 43 katkı vermiş bakınca çok normal ama işte yıldız oyuncu olunca hem bizi tatmin etmiyor hem barem gelmiyor

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Neyse eforsuz 3.çeyrekten bu geldi en azından ben freebetle oyuncu bahsi oynamıştım anapara totalde son maç Chicago 214.5 tu 94-94 yakalayıp 2 saniye kala 96 oldular ya ondan gitti IMG_5656.jpeg

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,926
44,864
113
Neyse eforsuz 3.çeyrekten bu geldi en azından ben freebetle oyuncu bahsi oynamıştım anapara totalde son maç Chicago 214.5 tu 94-94 yakalayıp 2 saniye kala 96 oldular ya ondan gitti Ekli dosyayı görüntüle 421963
Bro bnde sac macina bakdim dedim bi td daha deniyim lebrona bakdim hic yaklasamams bu sene saboya bakdim onda umut vardi ilk per 4. Asist 2. Per 10 dk oynadi 34 sayi atildi sifir asist 3.per 1 4.per 1 asist yapti yattik asistden.hunter serefsizi hayatinda hic 7 asist yaptimi acaba bi asist salmadi adama hunterin mac basi ortalama asisti 2 bu mac 7 lan senin ne isin var asistle yahu oyununu oynasana pust.yatirdi bizi lebron 12 orandi td yapar valla hic inanamadim gitti son per inanilmaz isler yapip yapti tdyi az inansam oynardim ona ama bu sezon hic iyi deil lebron