Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Hayatindibi / Kasa 300 Hedef —

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Arkadaslar bi msj aticam birakcam gercekten sansliydik kalan parayida atmam iyi olmus 😁😁 simdi ben bu paranin 20unu dagiticam.erhanla umut bide ertanin yerleri ayri marleyde oyleydi ama onun ihtiyaci yokmus geri oek para kalmiyor soz verdigim arkadaslarda vardi kalnla ayarlamaya calisicam.gercekten cok zor durumdayim yoksa konudaki herkese para atardim.erhanbey umut last16 legenoria artan drogba baska varmi bilmiyorum ayatlamaya calisicam litfen atamadiklarkm k bakmasin.dagitim para gelince param yo cunku
Dayı konu içinde para muhabbeti gecmesin diyosun zorla shellaca banlatcan kendini 😁 ozelden yaz millete yazmadığın anlar zaten laga luga yapanı bana gönder adam başı 50 tlden icabina bakariz

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,351
150,481
113
Dayı konu içinde para muhabbeti gecmesin diyosun zorla shellaca banlatcan kendini 😁 ozelden yaz millete yazmadığın anlar zaten laga luga yapanı bana gönder adam başı 50 tlden icabina bakariz
Her konu içinde diyoruz.. Forum içi para alışverişi yasaktır eğlencesine açarsanız konuyu güzel bir meblağ kazanırsınız.. istersen özelden iletişime geçersiniz.
@Hayatindibi Tebrikler dostum. Konu Kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...