Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Hayatindibi / Nba 121 Oran

Kupon Miktarı
3
Kupon Oranı
121

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Bana aylardır zerre katkısı olmayan insana ben de olmam kardo kusura bakma. Bir olur üç olur atarım. Ha hiç kazanamiyordur yine atarım. Ama çekimler yapıp ,ben burda sıkıntıdayım dememe rağmen üç kuruş dahi atmıyorsan ben de atamam . Sürekli durumu olmaz adamın bir yıl boyunca her kazandığımda atayım hiç önemli değil.
Yakmışsın gemileri aw

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,874
44,829
113
Bana aylardır zerre katkısı olmayan insana ben de olmam kardo kusura bakma. Bir olur üç olur atarım. Ha hiç kazanamiyordur yine atarım. Ama çekimler yapıp ,ben burda sıkıntıdayım dememe rağmen üç kuruş dahi atmıyorsan ben de atamam . Sürekli durumu olmaz adamın bir yıl boyunca her kazandığımda atayım hiç önemli değil.
Bro 1.si ben senden para istemedim orda bi yanlis anlasilma var sen oyna dedim.2.side ben senin sikintidayim dedigini hic gormedim nerde dedin bi ss atarmisin?bu ara durumum yok diyorsun nerdeyse hergun kupon paylasiyorsun kardes ben nasil senin durumumun olmadigini duauneyimki?bana telegramdan yazabilirdin durumun yoksa oldugu zaman esirgemiycegim adamlardan biriydin.he bide kqc defa burda kupon paylasdim gelip 1 kere bol sans yazmadin ben ordan senin tavrini anladim ama dillendirmedim.yanlis anlamissin sen beni bu 2. Olusu uzuldum.neyse kardes sen kusura bakma eyw.hersey gonlunce olsun

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Aynen marley atmış birine çekim yapsın diye çekim gelince 60 i bana at demiş awq kapalıysa kanallar gelmiyo bacısını sktmn bolivyasi 3-1 biteydi yine para olacaktı
Geçen sponsor etkinliği diye hesabım olmasına rağmen Multi açtım yatırım yaptım onu bile ödedi valla şaşırdım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,870
76,401
113
Geçen sponsor etkinliği diye hesabım olmasına rağmen Multi açtım yatırım yaptım onu bile ödedi valla şaşırdım
Yok valla çocuk yattı zaten bize canlı para lazım yarina kalan paranın kıymeti yok