Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Haydibet 100 TL Deneme Bonusu

BvB

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,245
987
113
Gaza geldik sıraya girdik 2 saattir bekliyoruz bakalım bonus için :)

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Kaç dakikada geldi tako ?
uğraştırdı ya gece 12den beri uğraştım sabah geldi. deneme bonusu ile kazanç sağladım sanmışlar bakiyeyi ikibin lira yapın yazıp duruyorlar. canlı yardıma bağlandım da anlattım derdimi yatırım yaptım ben ne ikibini diye öyle gönderdiler. kimlik ön yüzünü istediler. deneme bonusuyla daha kısa sürer ama benimki yanlış anlamadan geç geldi

dancy35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,852
15,693
113
uğraştırdı ya gece 12den beri uğraştım sabah geldi. deneme bonusu ile kazanç sağladım sanmışlar bakiyeyi ikibin lira yapın yazıp duruyorlar. canlı yardıma bağlandım da anlattım derdimi yatırım yaptım ben ne ikibini diye öyle gönderdiler. kimlik ön yüzünü istediler. deneme bonusuyla daha kısa sürer ama benimki yanlış anlamadan geç geldi
Spin saklayanlardansin sen o zaman😀

BvB

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,245
987
113
İyi bari kurtarmışsın parayı dünden beri takip ediyodum senin durumunu 50 tl yatırım yapmıştın sen :)

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
40,984
44,002
113
Bu spin saklıyanların ve kurnazlık yapanların yüzünden deneme bonusu kaldırıyor siteler alamıyanlarda alsın kardesım kurnazlık yapmaya gerek yok