Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Haydibet 100 TL Deneme Bonusu

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Saygı değer multiler birak mezardaki dedenizi ninenizi üye etmeyi bizde alalım artık sıraya girip
Bukadar sıra varsa zaten bu yüzdendir kaybeden didisina kadar üye yapıp tekrar alio. Yorumlara bakıyorumda biri yazmis c tesiden beri alamadım 3 gün iyi mücadele.vermis : ))

Nidya90

🚢🚢🚢🚢
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
147
43
Bukadar sıra varsa zaten bu yüzdendir kaybeden didisina kadar üye yapıp tekrar alio. Yorumlara bakıyorumda biri yazmis c tesiden beri alamadım 3 gün iyi mücadele.vermis : ))
Ben sırayı acıyorum beklenmez yani bu sıra cikiyorum 3 gündür ara ara kontrol ediyorum Multi başka açıklaması olamaz üşenmeyip bekleyenim tebrik ederim zaten 😊

serkan16bursa

Üye
Yeni Üye
23
2
3
Arkadaşlar dolandırıcı bunlar 2.000 TL yaptım 600 çekim talebi verdim hesap sıfırlandı yatan bişe yok baglaniyosunuz atiyolar hmn boşa zaman kaybetmeyin girip üye olmayın adlaIMG-20220328-WA0054.jpg

Gurkan1

Üye
Yeni Üye
14
0
1
İlk açtığımda 375 sırq 3.5 saat bekledim 5 sıraya geldim attı AMK bidaha girdim bu sefer sıra 2000lerde