Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Hedef 1 K !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Maçkolikte simülasyonda takip ederken rakamların değişmesi golü canlı görmekten daha çok haz veriyor size de oluyor mu öyle :)
Bet365 bildirimlerini açıyorum sağ alttan bildirim çıkınca 10 canlı gol izlemeye bedel.
Önceden maçkolik sesini son ses açardım artık ses evde yankılansın diye gol gelince stadyumda coşar gibi koşa koşa pc nin önüne geçerdim.

Şimdi var çıktı gol olunca hemen maçı açıyorum iptal var mı diye iyice paronayak ettiler bizi.

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Bet365 bildirimlerini açıyorum sağ alttan bildirim çıkınca 10 canlı gol izlemeye bedel.
Önceden maçkolik sesini son ses açardım artık ses evde yankılansın diye gol gelince stadyumda coşar gibi koşa koşa pc nin önüne geçerdim.

Şimdi var çıktı gol olunca hemen maçı açıyorum iptal var mı diye iyice paronayak ettiler bizi.
Aynen başlama vuruşu yazana kadar sevinemiyor insan ama o rakamların değişmesi ayrı bir zevk

sahgec09

ELBET BİR GÜN BULUŞACAĞIZ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,397
1,874
113
90 + lar gelicek o kadar

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Gol dakikaları geldi şimdi maçı açıyorum bakalım gelsin gol.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Saat 3:30 da basladigimiz rollingin artik sonlari yaklasti hakemden penalti bekliyoruz

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Flamengo 90+1 de ilk macti 4-1 yapmisti tarih tekerrurden mi ibaret acaba yine 90+1 yine ev sahibi 4-1 mi

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Meksika ligi gibi kontra ataklarla maç geçmiyor malesef ev iyice oyunu soğuttu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...