Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Hedef 1 K !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,867
151,293
113
bugün yakarsa bu iptaller yakacak bizi

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Bekleyeceğiz bakalım kötü iptal oldu

genco19033

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
601
73
28
oynadık bakalım bir gol gelirse devam gelmezse kayıp hepimize bol şans

guetemala ligindeki o mac ilk yari 2-1 oldu dakika 37 yken 1-1 di ilk yari 1 gol daha cikar demistim 4.5 ust olurmu demistin ama biraz alt sirw takimlarindan tirstim 5 gol cikardi aslinda bazende surpriz olup cikmaz diye kaybettirmek istemedim en garantisi 4 gol olur dedim

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,009
2,078
113
Leon da kırmızı yedi iyi oldu böyle ev daha baskılı oynar evin atma ihtimali de arttı

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Adamla kafa topuna çıktı hakem var odası ile görüşüyor böyle birsey yok futbol diye birsey kalmadı.

Hakem maçta koşmaktan yoruldu var ile kendini dinlendiriyor kondüsyonsuz it herif.

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
@Shellac umarim yanilirim gol cikmaz o macta diye dusunuyorum cift macli play off bu 2 si de bu skorla 2. Maclar oncesi iddaali durumda olur ev 2 farkli yenilmeyi risk alirsa iddaasi kalmaz siye risk alamaz drplasman da bir sans golune kurban gidip bu skor avantajini kaybetmek istemez diye dusunuyordum dedigim gibi umraim yanilirim hakem bi penalti falan calar

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Beyler leon da kırmızı yemiş.

Hep birlikte dakika 87 ye odaklanalım.
Haydi bi sinerji yollayalım.
:)

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
@Shellac umarim yanilirim gol cikmaz o macta diye dusunuyorum cift macli play off bu 2 si de bu skorla 2. Maclar oncesi iddaali durumda olur ev 2 farkli yenilmeyi risk alirsa iddaasi kalmaz siye risk alamaz drplasman da bir sans golune kurban gidip bu skor avantajini kaybetmek istemez diye dusunuyordum dedigim gibi umraim yanilirim hakem bi penalti falan calar
Başkan kendi sahalarında pas yapmıyorlar ataklar var süremiz kısıtlı bekleyelim bakalım anlaşmalı oynamıyorlar pozisyonu bulan acımaz atar.

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,629
2,135
113
Monarcosa öz güven geldi saldırıyor haydi gelsin gol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...