Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Hedefe Ulaşırsam 10 Kişiye 50 TL Papara 10 Kişiye 20 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
727
113
Umarım hedefe ulaşırsak begenip gidenlere değilde burdan totem yapanlara çıkar tek dileğim bu
Hergun birileri çıkıp savaş kazanmış komutan edasıyla benzer mesajlar yazıyor.. Destek vermek dakikada bir mesaj yazmakla olmuyor maalesef , kimi mesaj yazarak destek oluyor kimi sanki kendi maciymis gibİ dakika dakika takip ederek bunu yapiyor herkes kendince destek veriyor... @Shellac kardesim benim nacizane fikrim forumun kadrolu totem grubunu oluşturun kim kupon paylasirsa onlar destek olsunlar, hem kavga çıkmamış olur hemde bu tarz düşünen arkadaşlarin hakki yenmemis olur..

kadırgalı35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
575
121
43
Hergun birileri çıkıp savaş kazanmış komutan edasıyla benzer mesajlar yazıyor.. Destek vermek dakikada bir mesaj yazmakla olmuyor maalesef , kimi mesaj yazarak destek oluyor kimi sanki kendi maciymis gibİ dakika dakika takip ederek bunu yapiyor herkes kendince destek veriyor... @Shellac kardesim benim nacizane fikrim forumun kadrolu totem grubunu oluşturun kim kupon paylasirsa onlar destek olsunlar, hem kavga çıkmamış olur hemde bu tarz düşünen arkadaşlarin hakki yenmemis olur..
Dostum kusura bakma paraya çok ihtiyacım var o yüzden mantıklı düşünemedim siz haklısınız umarım arkadaş hedefine ulaşır bana çıkmasada olur

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,348
150,474
113
dost güzel düşüncen için teşekkür ederim konu başında belirtiliyor beğenenlerden dendi konu kapandı. şimdi sadece eğlencenize bakın ve takip edelim gelirse güzel olur şans parası gelir @lanas1905 kazanır seviniriz hep beraber hepimize bol şans

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,529
644
113
bol şanslar zorda olanlara çıksın hediyeler bana çıksada şimdiden hakkımı başka bir sıkıntıda olan arkadaşa hediye edeceğim

Suleyman5353

Angarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
121
26
28
Herkes zor durumda biz bunu söylemiyoruz burada arkadaşa totem yapiyoruz o kazansin sonra bize güzelliğini yapar zaten önemli olan kazanabilmesi için bunlari yapabilmemiz

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Dk 89. Uzatmalarla 4 dk sonra maç biter

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
727
113
Dostum kusura bakma paraya çok ihtiyacım var o yüzden mantıklı düşünemedim siz haklısınız umarım arkadaş hedefine ulaşır bana çıkmasada olur
Sende haklisin kendince ne diyeyim kardeşim ya umarım kuponlar tutarda uç beş birşeyler alırsın isini görürsün...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...