Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,091
113
Ne biçim adamsınız iptal etse size gelir para hesabini silmekte ne adamın

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
vallahi aklım almıyor ya forumda neler dönüyor herkes herkese badik atma peşinde @MODEL1903 misin nesin arkadaş sen adamın hesabında ne işin var ? adam senın yüzünden işlemi iptal etmıssın sımdı yapamıyor ve parasından oldu. herkes kendı ne yapıyorsa yapsın sen @dizzy17 adlı kişinin hepsiburada hesabna gırıp nasıl iptal ediyorsun onun rızası olmadan ?

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,295
1,091
113
Peşine kimin karttan yapıldıysa iptal ettiyse ona geçer para

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
Engelledikten sonra bütün mesajları silmiş sıkıntı yok sil dostum dolandiricilik yaptığına hele ki yanlış adam çarpmaya çalıştığını hiç bir zaman unutmayacaksin..sana biz kuyumcu olduğumuzu söyledim ve kuyumcular alacaklarını nasıl tahsil eder biliyor musun ben öyle boş beleş sallayan
dostum istedigini pylas tamam mi ama sen girip islemi iptal edip adam urun almis ben adama dedm ben iptal etmedm sifreni baskasina verdiysen o cikis yapmamistir o ypmistir ben neden hesabimi sileym iptal edip ayrica?? neyse sostm bana black yardimci olcak abi sagolsn siz bir olmussunuz ustume geliyorsunuz burdaki tek sorunda domenicin borcunu gec odedim icin ama sizde vicdan varsa elinizi vcdaniniza koyun baska bisey demiyorum bi insan yuz iyilik yapsada bi kotu seyde nasil anilir bunu gorduk.. bundan sonra bu konuyada daha yazmam ama tek dicegim su vicdaniniz varsa elinizi oraya koyun..
Çocuk senin hesabımla benim ne işim olur hasta mısın sen..! Sana whatsaptan en son ne yazdım hemen şifreni değiştir bir daha da bana yazma sen yamuk adamsın demedim miiiiii..!!! madem o şekilde olmuş şimdi bu saatten sonra yakandayım bizim sektörde alacaklarımızı nasıl tahsil ederiz göstericem sana.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
suclu benimki bilgilerimi en az uc kisiye verdm en buyuk suclu benim burda bundan sonrada kimseye bilgi vermemem gerektiginide anladm adamin parasi iade olmus yapmam dedi geri benm paramda geei döndü hesaba ama Allah korkusu kalmamis bunu yapanda dahada lafim yok
kardeş valla çok safsın kusura bakmada mıllete nıye verıyorsun hesabını paranmı çok 50k lık hesap verılırmı

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
vallahi aklım almıyor ya forumda neler dönüyor herkes herkese badik atma peşinde @MODEL1903 misin nesin arkadaş sen adamın hesabında ne işin var ? adam senın yüzünden işlemi iptal etmıssın sımdı yapamıyor ve parasından oldu. herkes kendı ne yapıyorsa yapsın sen @dizzy17 adlı kişinin hepsiburada hesabna gırıp nasıl iptal ediyorsun onun rızası olmadan ?
Hocam siz ciddi misiniz bu çocuğa inanıyor musunuz??? Ben İzmit'e Kocaeli de kuyumcuyum konuşmaların hepsini silmiş adam nasıl bir üste çıkma bu vallahi kendimden utandım

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
kardeş valla çok safsın kusura bakmada mıllete nıye verıyorsun hesabını paranmı çok 50k lık hesap verılırmı
Hocam hemen şifreyi değiştirdi ayak yapıyor gözünü seveyim inanmayın buna ismi "Abdulkadir Bengi" forumda ismini yazın araştırın

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Agalar bokunu çıkarıyorsunuz, birincisi kimse kimse bozumcu önermesin , hata yapiyosunuz boku çıktı

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Hocam siz ciddi misiniz bu çocuğa inanıyor musunuz??? Ben İzmit'e Kocaeli de kuyumcuyum konuşmaların hepsini silmiş adam nasıl bir üste çıkma bu vallahi kendimden utandım
ne çocuğu yav 30 yaşında adam neyse ne haliniz varsa görün ya ben daha karışmam beni etiketlemeyın bu konuya daha artık admin gereğni yapması lazım bu kişilere forum arkasından iş çevirmeyin numaralarınızı alıp da birbirinizin. dolandırıcılık yapmayın çakal olmayın akıllı olun.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Hocam hemen şifreyi değiştirdi ayak yapıyor gözünü seveyim inanmayın buna ismi "Abdulkadir Bengi" forumda ismini yazın araştırın
olabilir o ya da sen çözemedim anlamam etmem bana telegramdaki adamı sordu bende 2 kez ödeme aldığımı söyledim ona sordum o da iptal etti birdaha yapmam dedi bu kadar.daha ben ilgilenmıyorum bu konuyla. kapatın bu konuyu

MODEL1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
430
239
43
Sizin konu buralara nasıl geldi kral bozum yapacak dizzy dolandıricilik yapması için parayı önceden alıp dolandirmasi lazım adam ben ürün gelmeden para istemiyorum diyor nasıl dolandırmış olabilir dizzyle biraz bende atistim bu konuda ama hak yiyemem adamın kendi limiti peşinatı karşı taraf ödüyor iptal olsa karşı tarafa iade olur nasıl dolandiricakti mrk ettim bende bozum işi yapıyorum bazen küçük miktarlari anlayamadım kusura bakma nasıl dolandiricakti
Hocam baştan anlatayım herşeyi kendisi ile anlaştık bana kimliğini e devletten ikamet belgesi herşeyi attı bende yapıyorum bu bozum işini miktar farketmez. Vakko mağazasında çalışıyorum annem öldü babam yatalak dedi bende tamam merak etme Allah acil şifalar versin halledeceğiz dedim. Şimdi ilk kez önden peşinatlı işe girdiğim için bilmiyorum süreci ve oldu da bir sıkıntı olur adresi değiştirir yada iptal eder para karta yatmaz hepsipay hesabına geçer ise mağdur olurum diye vazgeçtim. Forumda bir kaç arkadaşı da tokatladigini öğrenince kanıtlar ile sonra ben buna yazdım.. kardeş ben seni araştırdım zen sıkıntılısin şimdi hemen şifreni degistiriyorsun ve benimle bir daha iletişime geçmiyorsun dedim engelledim whatsaptan o da hemen bütün mesajları silmiş olay bundan ibaret. Bunun üstüne de @brentford arkadaş siparişi iptal ettiğini söyleyince normal olarak birini koparmaya çalışıyor sence de bu bariz değil mi?

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Hocam baştan anlatayım herşeyi kendisi ile anlaştık bana kimliğini e devletten ikamet belgesi herşeyi attı bende yapıyorum bu bozum işini miktar farketmez. Vakko mağazasında çalışıyorum annem öldü babam yatalak dedi bende tamam merak etme Allah acil şifalar versin halledeceğiz dedim. Şimdi ilk kez önden peşinatlı işe girdiğim için bilmiyorum süreci ve oldu da bir sıkıntı olur adresi değiştirir yada iptal eder para karta yatmaz hepsipay hesabına geçer ise mağdur olurum diye vazgeçtim. Forumda bir kaç arkadaşı da tokatladigini öğrenince kanıtlar ile sonra ben buna yazdım.. kardeş ben seni araştırdım zen sıkıntılısin şimdi hemen şifreni degistiriyorsun ve benimle bir daha iletişime geçmiyorsun dedim engelledim whatsaptan o da hemen bütün mesajları silmiş olay bundan ibaret. Bunun üstüne de @brentford arkadaş siparişi iptal ettiğini söyleyince normal olarak birini koparmaya çalışıyor sence de bu bariz değil mi?

dostim brn Allah icin konuyu kapattim benm param kimseye gitmedi sende ypmadin islem bende ypmadim ben kotu bi insan olsam bi senddir bu forumda olmazdim ben hakkim varsa sana ve herkese helal ediyorum.

ama ben baska biriyle anlastm ve hesaba gjrip biri islemi iptal etmis ismail krdesm? ve sifreyi uc kisiye verdm sen olsan ne düşünürsün?? benm hakkimda burda kotu yorumlar yapilmis peki bi kez olsn sordun mu o kktu yorum yapanlara bu adami sucluyorsun kanitin varmi diye sen beni iki dk da serefsiz yapmana uzuldm bende seni sucladigim icin hataliyim bende ozur dilerjm ama bunu biri ypmis adam smdi vazgecti sorun yok parasida geri gitmis ben konuyu bueda kapatıyorum ama tek dicegim su insanlari DUSUNCELERI ILE YARGLAMAYIN BIRI SIZE BIRI HAKKINDA KOTU BJSEY DIYORSA LUTFEN ONCE ONU ARAYIN ONLA KONUSUN. CUNKI BEN KOTU BI INSAN DEGILIM DOSTUM FORUM ADINA BU KONU BURDA KAPATIYORUM KALBINI KIRDIYSAM OZUR DILERIM AMA SENDE BENI TANIMADIGIN İCİN BENM HAKKIMDA OYLE KONUŞMAN BENJ ÜZDÜ

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113

senin konuşmanda ben silmedm dostm sedigin gibi oldu ama sende beni suclama cunki ben kimseye kotuluk ypmadim DomenicoWakko nun gaziyla beni yargılama.. cunki benm kimseye borcum yok..

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Beyler konu amacını aşmasın..

ben kimseyi mağdur etmedim ama lutfen eski 10 ay önceki hatalarimiz one getirilmssin herkesden ozur diliyorun konu benim icinde kapanmistir ne param gitti birine ne de kimseden bisey aliyorum yapmiyorum bu islemi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...