Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
keske dostum ıste dusene herkes vuuryor bozdurmadan once cogu kısı dedı ama ıste borcu olunca ınsanın gozu kararıyor burdakı en buyuk suc zaten benım baska suclu yok tek esssek benım tek mal benım.. ama kımsede vıcdan kalmamıs kımsede...
Uzuldum bende 50 bine 21.500 u gorunce. İnsallah vade farksiz vadelidir. Hayir birde vade farki varsa 80-90 bine cikacak

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,046
44,104
113
bı ust yorumda yazdım dsotum neden bana saldırıyorsun essek benım dedım ya mal benım cunkı o an murat telegmradakı 26.000 bozacakken ıslem ıptal olmasa belkı buralara gelmıcektı olay ne novasky bılıyormusun kımse suclu deıgl yemın ederım degıl sadece ben malım benım cunkı vıcdanım temız.. ve herkesı oyle goruyorum ozur dılerım bu yuzden.
Hyr anlatmak istediğimi anlamadin

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,046
44,104
113
bı ust yorumda yazdım dsotum neden bana saldırıyorsun essek benım dedım ya mal benım cunkı o an murat telegmradakı 26.000 bozacakken ıslem ıptal olmasa belkı buralara gelmıcektı olay ne novasky bılıyormusun kımse suclu deıgl yemın ederım degıl sadece ben malım benım cunkı vıcdanım temız.. ve herkesı oyle goruyorum ozur dılerım bu yuzden.
valla dostum ben 50 21.500 bozar demem ama bozan dost da laf etmem çünkü kimse kimseye zorla birşey yaptırmaz ama şunu bilirim hayır getirmez

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
valla dostum ben 50 21.500 bozar demem ama bozan dost da laf etmem çünkü kimse kimseye zorla birşey yaptırmaz ama şunu bilirim hayır getirmez
Kanka bu adam sizofren deli la gitti parasını kumarda yedi bitirdi simdi ne diyo anlamadim

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113

hay agzını opeyım hay elını opeyım benım zaten lafım yok ben konuyu kapattım ben kımseden bı beklentımde yok bana 25.000 atılsın dıye yalvarmakda deegıl ben 1 hafta ıse ac gıdıcem yol paramda yok 1000 tl sadece 1000 tl extra eklemesını ıstedım ve sucluyum ama yemın ederım kı suculuyum cunkı ben adam degılım abı burda kımsenın sucu yok dustuysen herkes vurur ..

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
Ben bu konudan bı sık anlaamdim aq :)

bıraz zaman verırsen bende sses kaydını ozelden atıcagı mve fotoları vcunkı telefonu esıne aldı.. 3 kez bunu soyledı tam 3 kez esıme alıyorum dedı..

abı benım para ıhtıyacım yok abı guzel abı bıseylerı kanıtlamaya calsııyor .d

ben para ıstemıyorumkı

ben sadece dıyorumkı burda KIMSE BENIM GIBI MAL OLMASIN UYARIYORUM BURDA KIMSEYE BOZUM YAPMAYIN DOSTLAR PESINAT BULUN AMA BOZMAYIN

BURDA BEN SUCLUYUM VE KIMSEDEN 1 TL ISTEMIYORUM AMA @Novasky SENIN SOZUN NEYDI AMA BILIRIM HAYIR GETIRMEZ BUNU BU ABIMIZE ANLATIRSAN SEVINIRIM

CUNKI BEN DUSTUM BEN ZORDA KALDIM ABIDE COK GUZEL BENIMLE ANLASTI HICBI SUCU YOK CUNKI TURKIYEDE YASIYORSAN DUSERSEN 1 TANE ALLAHIN INSANI ELINDEN TUTMAZ..VE TUTMADIDA VE TUTMUCAKDA..

Yapabilirim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,314
113
hay agzını opeyım hay elını opeyım benım zaten lafım yok ben konuyu kapattım ben kımseden bı beklentımde yok bana 25.000 atılsın dıye yalvarmakda deegıl ben 1 hafta ıse ac gıdıcem yol paramda yok 1000 tl sadece 1000 tl extra eklemesını ıstedım ve sucluyum ama yemın ederım kı suculuyum cunkı ben adam degılım abı burda kımsenın sucu yok dustuysen herkes vurur ..
Heryer aynı dostlar şimdi evkurda telefon alsan 25-26 k ya bozdurup 58 bin oduycen 3250 taksitle 18 ay taksit bu arkdwstada aynısı bankada bunun bir nebze belki 1-2 k altı olur bu alışverişte ben hiç bir sorun göremedim belki 1-2 k fazla alabilirdi i da aciliyeti olduğu için ksimet boyleymis

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Saatlerce yalvardi boz diye bozduk nankore bak, iyilik yap denize at derler , parasinida 1 saniyede gonderdik, benmi dedim kumarda ye deli la bu

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Silah zoruyla bozum yaptik sanki deli bu aw 😂 nankör

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113
50.000 ALIP 21.500 E IKNA ETT IRILIP ZORDA KALDIGIM ICIN ESSEK GIBI KABUL ETTIGIM ICIN ZATEN BEN KENDIME MALIM DIYORUM DOSTUM AMA BURDA BEN MALSAM SENIN VICDANIN NERDE..21.500 DEN SONRA BANA 3500 ABI AT DEMEYIP ABI SENDEN 1000 TL ISTESEM EKLESEK PARAYA GEREKIRSE MAASIMDA VERIRIM DEMEM BUNLARDA BENIM VICDANSIZLIGIM HAKLISIN BENIM ICIN KONU BITMISTIR AZICIK VICDANI OLAN INSANLARIN BU YAZILARI OKUYUP KIMIN VICDANI OLDUGUN ANLICAKTIR..HERKESE IYI AKSAMLAR..

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Sabahtandir yalvarıyor 100 tl at diye deli bu 😁

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,604
765
113

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Ben hakaret etmıyorum @Shellac ama o sureklı bana hakaret edıyor ben borc odedım ama bana kumarda yedın dıyor. lutfen uyarırmısınz hem zor duruma dusen benım ve ses etmıyorum sadece normal herkes gıbı ınsan gıbı konusuyorken hakaret yemek ıstemıyorum..
Lan neyin davasını yapiyon, parani aldin 2 gun geçti geliyin 100 tl icin yalvariyon malmsn olm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...