Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsiburada / Hepsipay Limit Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
6 7 k limiti olan varsa bende alabilirim beyler

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Çamaşır makinesi bozuldu, hepsi bakiyeyle çamaşır alan varsa , ayarlarız

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
@Novasky dayı varmi limit alayim bi çamaşır 😁

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
sms geldi az önce hepsiburadadan. ilk taksidi söylediğiniz karttan çekemedik diye.
mümkünse kullanmadıgınız ya da ıcralık oldugunuz bı kartı kullanın ıcınde para olsa anında çekecekti
para zaten olmuyor genelde durmuyorda.olsa 5 dakkalık edıyorum ben çekecem olsa tabi çekemezsin

BlackSociety

Perfect Master
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,212
9,521
113
5k limit boş limit 5 e verdikleri telefonu 3 e satıyorlar 20k üstü limitlere bozum yapabilirim benim yakinimdaysa yüz yuzede yapabiliriz

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,507
5,515
113
@brentford dostum telegram da birisini söylemiştin ya 3k veriyorum diyor ama ön ödeme falan yapmıyormuş murat adı güvenilir midir bana yarısını önce yarısını da kargodan sonra dediler

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
@brentford dostum telegram da birisini söylemiştin ya 3k veriyorum diyor ama ön ödeme falan yapmıyormuş murat adı güvenilir midir bana yarısını önce yarısını da kargodan sonra dediler
yarısını önden vermıyorlarki kim dedi onu. murat güvenli ben 2 kez aldım parayı kargodan sonra
2 kez derken 2 ayrı hesaptan yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...