Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hepsipay Alışveriş Kredisi

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Siz nasil kumar oynuyorsunuz ya. Bende limit bile onaylanmadi. Hic yakistiramadim sizlere. Kumarbaz dedigin adamin limitleri hep sıfır olur . Yaziklar olsun arkadaslar, hani hepimiz otenazi olacak insanlardik

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Kullanmak isteyen arkadaşlar için kısa özet geçiyim. Alacağınız ürünlerin satıcısı Hepsiburada olmalıdır. Sepet kısmında ödemeye gelince banka kartı seçeneğini seçiniz. Kart bilgilerinizi giriniz. Ccv onaylayınız. Sonraki seçenek zaten Şimdi al sonra öde ekranı olacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kartınızdan 1 TL çekip hemen geri yükleniyor. HepsiBuKadar ☺

Dumsten

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
696
179
43
Kullanmak isteyen arkadaşlar için kısa özet geçiyim. Alacağınız ürünlerin satıcısı Hepsiburada olmalıdır. Sepet kısmında ödemeye gelince banka kartı seçeneğini seçiniz. Kart bilgilerinizi giriniz. Ccv onaylayınız. Sonraki seçenek zaten Şimdi al sonra öde ekranı olacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kartınızdan 1 TL çekip hemen geri yükleniyor. HepsiBuKadar ☺

eyw kankada ne alabiliriz :D:D

kartal060606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,026
538
113
Bunu boşverin 100tl ye kadar ben faturanız varsa ödeyim, uygun bir miktara :)

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
867
93
Bu limit pek kullanisli değil ya. Kim uğraşacak 3 gün bekle sonra alıcı bul. En iyisi kendi ihtiyaciniz varsa gidermek. Baska da bir şey yapılmaz.
Aynen öyle ben bot aldım. Kumarda yüzümüz gülmüyor. Nakit para zaten kumara gidiyor. En azından şekil şemale yatırım yapalım

Furkan8077

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
735
163
43
Aynen öyle ben bot aldım. Kumarda yüzümüz gülmüyor. Nakit para zaten kumara gidiyor. En azından şekil şemale yatırım yapalım
Bana limit.cikmadi ;) kurcaladım biraz bilgi veriyim türkcell faturalı kullananlar türkcell faturana yansıtarak yükleme yapabiliyor sanirim. Sonrasında banka hesabına çekebilir. Bide hepsiexpres kısmında hazır limit kullaniliyosa ordan market alışverişi sipariş verebilirsiniz . Belki faydasi olur diye ;)

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Bana limit.cikmadi ;) kurcaladım biraz bilgi veriyim türkcell faturalı kullananlar türkcell faturana yansıtarak yükleme yapabiliyor sanirim. Sonrasında banka hesabına çekebilir. Bide hepsiexpres kısmında hazır limit kullaniliyosa ordan market alışverişi sipariş verebilirsiniz . Belki faydasi olur diye ;)
Attigimiz parayi karta nasil alcaz