Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Hepyek 200 TL Deneme Bonusu

Bozkurt66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
675
197
43
Bende 1000 var sabitledim çekim verdirmiyor 1000 yatırım yapicam cekecem sonra çevirdikten sonra tabi ceviremezsek canliya bağlanıp o bonus bakiyesini çekerim burda amaç siteyi sıfır risk ile denemek

Kadir3471

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,481
2,504
113
Tek bana mı ödemedi bu spinler 90 lira verdi 90 lirami risk ederin😁😁

RaymondReddington

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,972
1,062
113
Kasayı sporda 1000₺ yaptık nasıl çekim yapacaz herkes farklı farklı şeyler söylüyor
Bakiyeyi askıya aldıracaksın sonra aynı miktar yatırım yapacaksın yatırımını 1 kez çevirip bütün bakiyeyi çekeceksin

casperbr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
213
84
28
Kumarın geldiği nokta. Şartını şurtunu sikim parayla oynuyoruz mkdum çakalları. Kazanırsak vereceksiniz, kaybedersek alacaksınız olay bu. Şartlar ve kurallar. Yawşaklar.

Muhonev5050

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Tavsiyem var herkese örnek veriyom 500 yaptiniz pragmatikten spinli bı oyuna girin çevirerek yüksekten ama sonra tüm parayı harcayın bitirin deneme bonusunu sonra belli bı sure bekleyin 25 30 lira atın o hesaba o attığınız parayıda bitirin sonra o spine girdiginiz oyuna girin veren parayı çekin direk ben 3 4 sitede bunu denedim oldu haberiniz olsun hep siteler bizi ikti birazda biz onları ikelim şansınız bol olsun

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,732
9,902
113
Anladığım kadarıyla 200 TL ile 1000 TL'ye kadar çıkabilirsin ister 100 ister 1000 TL yap yatırım yaparken deneme miktarını askıya aldirt örneğin 500 kazandınız ve 500 de yatırım yaptı iz ana para izla ne kazanırsanız kazanın çekim verirken 500 u hesabınıza ekletip oyunlara katılmadan çekim verin bildiği bu tarz bonuslari veren siteler var örneğin markajbetin kod bonuslarimda böyledir bence site ödeme yapar ben üye olacagm