Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Her Gün 1 Kupon-KAZANDI-

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
Arkadaşlar çok yüklenmeden seyirin zevkini arttıracak bir kombin. Ben friendly maçlarına kesinlikle taraf almam sizede önermem. Eğlenceli maçlar olacaktır izlemenizide öneririm.

USA-Colombia KG
Mexico-Costa Rica KG

Ekli dosyalar

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
Arkadaşlar çok yüklenmeden seyirin zevkini arttıracak bir kombin. Ben friendly maçlarına kesinlikle taraf almam sizede önermem. Eğlenceli maçlar olacaktır izlemenizide öneririm.
KUPON ÇOK RAHAT KAZANMIŞTIR.
USA-Colombia KG
Mexico-Costa Rica KG

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
KUPONUMUZ ÇOK RAHAT KAZANMIŞTIR OYNAYANLARA TEBRİKLER

orre25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
349
117
43
Dünkü gece maçları süperdi bir daha böyle bir gece zor rastlar değerlendiren arkadaşlara tebrikler

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,728
892
113
Arkadaslar smdi benım ilk kuponum kazandı smdi istedgım gbı alt ust oynayablirmym

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Güzel kuponmuş ama oynamadım. Keşke ona oynasaydım :cool:

826C93DA-C849-44BF-B3BC-6464E0A1730B.jpeg 05680E59-55F0-4EF4-8422-B1A66D126343.jpeg

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
Arkadaşlar burdan kupon vermeyi düşünüyorum sıkıntı olmazsa hem çok kazanırsak dağıtımda yaparız admin izniyle

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
Genelde en büyük sorunumuz sürekli oynamak artık günde tek bir kupon yapıp canlıya düşmeden mesela büyük ihtimal kg olacak maçları buluyorum ben öyle yapıcam eğer benleyseniz günde 1 kupon daha fazlası olmadan güzel bir sistem yapalım diyorum böylelikle günde 2 oranlık bir kombinle rahat ederiz kasamızı güvende tutmaya çalışırız.

tonysfr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
512
105
43
Neden analiz cart curt yapıp hem vaktimi hem kafamı yorayımki 2 maç gözüme kestiririm oynandığı anda dakika 20 lere doğru veririm iy 0.5 üst canlı skordanda işaretlerim bildirimi gelirse gelir gelmezse maçmı yok

joker5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
502
65
28

Ekli dosyalar

Kawasaki1991

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
50
13
8
Genelde en büyük sorunumuz sürekli oynamak artık günde tek bir kupon yapıp canlıya düşmeden mesela büyük ihtimal kg olacak maçları buluyorum ben öyle yapıcam eğer benleyseniz günde 1 kupon daha fazlası olmadan güzel bir sistem yapalım diyorum böylelikle günde 2 oranlık bir kombinle rahat ederiz kasamızı güvende tutmaya çalışırız.
çok mantikli

gurkam

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
305
172
43
Bugün için kuponum bu arkadaşlar yine seyirlik fazla yüklenmeden aldım kazanırsak beraber kazanalım bu kupon tutarsa bundan sonra yapacağım kuponda hediye vermeye başlıcam takdir edersiniz ki yeni başladım kazanmaya biraz kendimi toparlayınca vermeye başlıcam. Ne demişler vermeden alamazsın..

İyi günler

Ekli dosyalar

Kawasaki1991

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
50
13
8
Bugün için kuponum bu arkadaşlar yine seyirlik fazla yüklenmeden aldım kazanırsak beraber kazanalım bu kupon tutarsa bundan sonra yapacağım kuponda hediye vermeye başlıcam takdir edersiniz ki yeni başladım kazanmaya biraz kendimi toparlayınca vermeye başlıcam. Ne demişler vermeden alamazsın..

İyi günler
çok güzel kupon gelir kardeşim