Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Her Şeyde Bir Hayır Var Mıdır?

NFK19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
748
496
63
Yarın gündüz alt lig maçları var hep akşam 20:00-21:30 arasında Norveç gençlerinin 5 tane maçı var onları favoriye ekledim bi onlara bir de şampuanlar ligine iki kupon yapmayı düşünüyorum
Bende asya daki maclari düşünüyorum bakalm o zamana para geçmiş olursa

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,273
8,954
113
Yarın gündüz alt lig maçları var hep akşam 20:00-21:30 arasında Norveç gençlerinin 5 tane maçı var onları favoriye ekledim bi onlara bir de şampuanlar ligine iki kupon yapmayı düşünüyorum
Leylim leeey leylim leeey Döndüm daldan kopan kuru yaprağa
Leylim ley
Seher yeli dağıt beni kır beni
Leylim ley
Götür tozlarımı burdan uzağa
Leylim ley
En güzeli delirmek rogue agacim

BonnieParker

Rus Mafyası
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,267
818
113
Herkese bol şans dostlar bugün saat 19:30 civarı sürekli kullandığım hesabımdan payfixe 30k trasnfer ettim şampiyonlar ligine kupon yapmak için su saat oldu para geçmedi hesaba paradan yana herhangi bir korkum yok yarın geçer elbet ama geçmis olsaydı şu an 0 daydim bu cl yeni formatı bir bana mı tat vermiyor sizde durum farklı mı ?
Çöp gibi format sırf city diğer maçları kolay diye intere evinde gol atmıyor her yer şike olmuş

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,252
1,577
113
Herkese bol şans dostlar bugün saat 19:30 civarı sürekli kullandığım hesabımdan payfixe 30k trasnfer ettim şampiyonlar ligine kupon yapmak için su saat oldu para geçmedi hesaba paradan yana herhangi bir korkum yok yarın geçer elbet ama geçmis olsaydı şu an 0 daydim bu cl yeni formatı bir bana mı tat vermiyor sizde durum farklı mı ?
Şampıyonlar ligine oynanmaz hocam hele alt üst pynuyorsan tam rus ruleti en iyisi konferans ligi avrupa ligi maçları hakkında hayırlısı olmuş çok yüklenmeyin bu maçlara