Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesaba Giriş Deneyenler Hk.

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
3,487
113
Az önce bir mesaj geldi şifre sıfırlama için kodunuz diye ulan kimsen illaki görürsün bu konuyu sen kiminle dans ediyorsun senin gittiğin yoldan dönüyordum.
Arkadaşlar burda oynadığınız siteyi bile belirtmeyin burdaki kullanıcı adı ile sitedeki farklı olsun geçen paylaştıgım konuda sitenin adını sormuştu bana o gavat deniyor büyük ihtimalle..

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,419
4,208
113
Az önce bir mesaj geldi şifre sıfırlama için kodunuz diye ulan kimsen illaki görürsün bu konuyu sen kiminle dans ediyorsun senin gittiğin yoldan dönüyordum.
Arkadaşlar burda oynadığınız siteyi bile belirtmeyin burdaki kullanıcı adı ile sitedeki farklı olsun geçen paylaştıgım konuda sitenin adını sormuştu bana o gavat deniyor büyük ihtimalle..
Vallahi günde 15 20 sms geliyor bıktım

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,235
25,311
113
Antepli senin hesaba girse ne olacak borclu cikar ordan :)

RedfoX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,240
867
113
Ohooo günde en az 15-20 tane banko gelir banada

RedfoX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,240
867
113
Sitelere oto yatırım yapmamak lazım manuel en guvenlisi

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,655
1,102
113
Kim o

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
3,487
113
Antepli senin hesaba girse ne olacak borclu cikar ordan :)
Öyle deme amq 😁 borçlu bile olsam benim kupona bastigim kadar kolay kolay kimse basmaz girmesi değil birde zarar ettiriyor la
3 yıl önce muslecbet sitede girmişti son maça nba ye kalmıştım 12 bin alacaktim hesaba girmiş bozmuş. Kuponu 4 bine oda tuttu amq çekimde yapamamış zarar ettirdi ibne

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,235
25,311
113
Öyle deme amq 😁 borçlu bile olsam benim kupona bastigim kadar kolay kolay kimse basmaz girmesi değil birde zarar ettiriyor la
3 yıl önce muslecbet sitede girmişti son maça nba ye kalmıştım 12 bin alacaktim hesaba girmiş bozmuş. Kuponu 4 bine oda tuttu amq çekimde yapamamış zarar ettirdi ibne
Evet ve çok basmak övünülecek bisey degil onu da bilde neyse adam girememis iste sktir et

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,206
2,320
113
senin tefeci ekiptir yaw baktılar senden ümit yok..

hesaplara bakıyolardır entepli 3-5 varsa ordan çekelim..

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Ben vurgun yaptığımda site ismi soranlar vardı hesap blokesi yapanlar var diye söylemek istememiştim bazı arkadaşlar linçlemeye kalkmıştı.

Antep7575

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,864
3,487
113
Ben vurgun yaptığımda site ismi soranlar vardı hesap blokesi yapanlar var diye söylemek istememiştim bazı arkadaşlar linçlemeye kalkmıştı.
Kimseye güvenme kimseye de bir bilgi verme linçlemeye çalışanlarda onların adamı

vedatcan980

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
418
138
43
benimde aynı sorun vardı bütün everymatrix sitelerindeki şifreleri değiştirdim bi daha mesaj gelmiyor.şifresini değiştirin sonra saçma sapan sitelere üye olmayın paraları çekiyorlar sonra