Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,750
5,570
113
program kullansa TR lokasyon vermez zannetmiyorum yurt dışı verirdi bence
vpnlerin paralı versiyonlarında türkiyeyi seçtiyse her seferinde farklı ip gözükebilir ücretsiz versiyonlarında türkiye yok zaten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,386
113
Tlfn numarasida var arasam inkar edicek.jokerbet ip verse herseyi cozerdik ama vermedi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,386
113
Dost bu senin arkadasinmi valla meraktan soruyom fazla takilion o arkadasa foruma girip ona yazip gidiyon fena sardin adama :)
Benim arkadasim saolsun beni bos gecmedi.ben kaybettim ama o yapacagini yapti onemli olan o.bu arada bnde burayi bos gecmez.simdi basi kalabaliktir o yuzden dm atmiyim adam kac gundur cekimle ugrasiyor bide biz germeyelim adami

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Benim arkadasim saolsun beni bos gecmedi.ben kaybettim ama o yapacagini yapti onemli olan o.bu arada bnde burayi bos gecmez.simdi basi kalabaliktir o yuzden dm atmiyim adam kac gundur cekimle ugrasiyor bide biz germeyelim adami
Aynen zaten daha 2.cekimi bile alamamisti halletetsin islerini kafasini rahatlatsin yapar yapmaz onun bileceği iş yapmak zorundada değil ben diğer arkadaş hep onu etiketliyicen arkadaşi sandim