Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Ulan anana babana coluk cocuguna laf etmiyim beddua etmiyim diyorum ama vallahi cok sinirdayim suan.allahsiz kahpe kanser ol geberme kör ol geberme allah seni beter etsin.payfixi kapattirdin eline ne gecti amk sizofreni Screenshot_20230106-013056_PayFix~2.jpg

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,673
1,182
113
Cok büyük gecmiş olsun böyle şeyler cok üzücü inan üzüntünü paylaşıyorum malesef karakteri bozuk insanlar var helbet bigün saglam bi kayaya vuracaklar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Ulan allah senin belani versin kör ol kör kötürum ol.

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Ulan allah senin belani versin kör ol kör kötürum ol.
Çok geçmiş olsun.insallah herhangi birsey cikmaz.Onu doğuran anaya küfür edecem anasının suçu yok.Tek suçu böyle piçleri dünyaya getirip insanların başına bela ediyor.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Onun fixi bu beyler kapattirabilen kapatsin ben beceremem
1927657499
Umarim icinde yuklu para vardirda patlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Bu islemler mail uzerinden yonetiliyormus vs vs hic bi bilgi vermediler bi boka yaradiklari yok.ulan abi iyi o zaman ben gidip polisi ariyim diyimki ronaldonun evini soyan hirsiz benim adimda yasin findik, polislerde gitsin yasin findigi bulup sorgusuz sualsiz hapise atsin.bu ne aptalca isleyis yahu valla konsutugum kadina sovcekdim az daha papaga gibi ayni seyleri soyluyor

Ewoesen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
210
112
43
Bu islemler mail uzerinden yonetiliyormus vs vs hic bi bilgi vermediler bi boka yaradiklari yok.ulan abi iyi o zaman ben gidip polisi ariyim diyimki ronaldonun evini soyan hirsiz benim adimda yasin findik, polislerde gitsin yasin findigi bulup sorgusuz sualsiz hapise atsin.bu ne aptalca isleyis yahu valla konsutugum kadina sovcekdim az daha papaga gibi ayni seyleri soyluyor
reis gelmiş geçmiş olsun çok üzüldüm valla bakıye kalmamıştır umarım içeride demekki payfıx bloke olayınıda bu yapıyormus gecen gun bırı daha paylasmıstı payfıx blokesı dıye oda bu annesi kötü herifin işi demekki