Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,822
76,318
113
Yarim hepsini ogrenip yazacagim buraya.asiri moralim bozuldu bi insan nasil bu kdr kahpe olabilir aklim almiyor.yeminle buna denk gelsem sirf parayi cekemedide gitti mahsustan batirdi diye linc edesim var onu
Kansız herif bu lavuk hala forumda konuya bakip guluyodur awq PC kurusu

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,992
9,634
113
Geçmiş olsun benimde 1 saat öncesine kadar gameofbet hesabıma girmeye çalışmış 8 kere şifre degistirme maili gelmiş her sitede şifre farklı Allah'tan yoksa girip cokertecek hesapları

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,735
44,737
113
Geçmiş olsun benimde 1 saat öncesine kadar gameofbet hesabıma girmeye çalışmış 8 kere şifre degistirme maili gelmiş her sitede şifre farklı Allah'tan yoksa girip cokertecek hesapları
Saolaisn valla yikdi beni gece gece moralimin icindede sicti,burda birine faydamiz olsun diye kupon paylasiyoruz basimiza gelene bak

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Arkadaslar saat 1 gibi gelirse cekilis konusu acmistim 2 macim kalmisti simdi para suna lazim buna lazimdi diycem ama emin olunki suankı tek umudum oydu az once cash ne veriyor diye siteye girdim bakdim kuponum 377 liraya bozdurulmus sonra 50 liraya masa tenisi oynanmis sonra slota girip slot oynanmis cekimde yalmaya calismis hem oayfix hem havale ile 2 side redlenmis sonra gidip rulet ve slot oynamis 540 liraya kdr cikip bakiyemi sifirlamis.simdi abi hesabi patlattin parayi cekemedin neden kaynediyorsun sen nasil bi srefsizin ccugusun ulan.allah senin belani versin öl geber ne gecti simdi aline allah senin canini alsin diycem ama almasin insallah kör olursun haysiyetsz kopek senin gibiler yasamasin geberinEkli dosyayı görüntüle 291270Ekli dosyayı görüntüle 291271
Geçmiş olsun hesabınızda para bırakmayın yatacaksanizda başka işiniz ciksada paranızı çekin hesabınıza ne zaman isterseniz gene yatirirsiniz sonuçta elinizin altında bu hareket şerefsizlik hırsızlıktir yane girdin cekemedin parayı bırak elleme sifirlamakla ne eline geçtiki çok şey diyecek var ama burası müsait degil

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Ama hangi yöntem cekmise orda IBAN yada payfix isim cikar

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Devamlı oynadığınız yerlerde SMS yada meail güvenliğini açık tutun

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,743
13,033
113
Geçmiş olsun kardo . Yeni gördüm. Her adımı sağlam atmak lazım bu piyasada .
Jokerbet zaten kıl sitenin biri . Belki de kendi adamlari yaptı . Ya 2 adımlı güvenliği aç ya da eski betcolarda bir daha oynama

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,939
5,032
113
Aga iki adımlı doğrulama kullan kimse bir halt yiyemez. Bişeyler oluyorsa da sitenin kendisi yapıyordur

meharis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
453
182
43
Kuponuna yorum yapmıştım hatırlarsan, temsilci ile şans bonusu vermedi diye tartışmıştım direk hesabımı kapattırmıştı diye. Bu site adamı da yapabilir, burdan biri de olabilir. Keşke 2 adımlı doğrulama aktif olsaymış. Geçmiş olsun dost.

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,698
1,410
113
Hangi bürolarda oynadığınızı forumlarda paylaşmayın kullanıcı adınızda hep aynı olmasın

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Geçmiş olsun bu olay kaçıncı oluyor yuh be

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,735
44,737
113
Geçmiş olsun kardo . Yeni gördüm. Her adımı sağlam atmak lazım bu piyasada .
Jokerbet zaten kıl sitenin biri . Belki de kendi adamlari yaptı . Ya 2 adımlı güvenliği aç ya da eski betcolarda bir daha oynama
Yok bro siteden hic suphelenmedim.dancy35 burdan ne paralar cekdi 50 liraya 1600 veriyordu bisey deildiki be ypsalar ona yaprlardi.