Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hesabım Patladı

lejyoner1992

Elbet Bir Gün
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
303
63
Kanka joker çok yapıyor bunu sadece bil istedim
Eski joker yok artık emin olabilirsin buna geçen çocugun 7 k parasına çöktü sonra 1.5 k ekledim çeksin dedi sonra onuda sildi tecrübe sabit bizde zamanında çok çektik para yalan yok gözlerimle görmesem burda yok ya olmaz derdim

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Başkan payfix falan denemiş dedin ama kripto ile çekse ceker bildiğim kadarıyla bu iş çocuk işi değil site parmağı var dicem ama 370 i site ne yapsın a.k aklım almıyor artık geçmiş olsun dost

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,663
1,299
113
Üstad ip felan işte hepbirlikte bulalım araştıtalım senden giden 370 olsun ondan giden kaç k olur hep birlikte hareket edersek

Emsalsiz1903

6 şubat 04:17 Hatay
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,503
4,403
113
Abim geçmiş olsun adi serefsizler senin 370 tl le mı zengin olacakmış bire k....be madem çekememişsin ne diye oynayıp kaybediyorsun @Hayatindibi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,897
44,847
113
Başkan payfix falan denemiş dedin ama kripto ile çekse ceker bildiğim kadarıyla bu iş çocuk işi değil site parmağı var dicem ama 370 i site ne yapsın a.k aklım almıyor artık geçmiş olsun dost
Onun ben haysiyetini onurunu gururunu serefini gelmisini gecmisini deli etti beni uyuyamadim sinirden işide astik

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,897
44,847
113
Bu authendi nasil kuruluyor kurulum anahtari soruyor uygulama

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
O kadar yükselmişsin sal bakiyeyide bu hayatta bi boka yara.

cbale

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,917
1,012
113
Jokerbet olduğunu yeni gördüm. Orda sikinti var dostum geçen hafta benim hesabımdan sürekli bonus talep ediliyordu. Bi onuda kontrol edermisin. Sitedende kaynaklı olabilr

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,897
44,847
113
Simdi ben 2 faktorluyu acdim sonra geri kapatmayi denedim sifremi istedi girdim 2 fa kapandi.iyide bu ne ise yariyorki o zaman adam zaten hesabima girmis yani sifreyide cozmus 2 fa olsa ne olckki

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bu olabilirmi acaba 2020 den beri üye hiç bişey yazmamış nereryse çekim paylaşım konularında geziyor birinin bekabet diye sitede parası kalmış tel no bırakmış beni ara diye klasik dolandırıcı

Ekli dosyalar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,897
44,847
113
Bu olabilirmi acaba 2020 den beri üye hiç bişey yazmamış nereryse çekim paylaşım konularında geziyor birinin bekabet diye sitede parası kalmış tel no bırakmış beni ara diye klasik dolandırıcı
Bu sekilde tahmin yurutemeyizki bro adamin belki samimi oldugu bi temsilci vardir

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,687
1,185
113
cok gecmiş olsun malesef böyle şeyler üzücü umarım bidah böyle şeyler yaşamasın dost

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,897
44,847
113
Ya bana sifre deismek icin mail falan gelmemis nasil is bu ben anlamadim adam sifremi degistirmemiski