Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Bi de jandarma aradı dıyor gerizekalı herif. Ulan hangi jandarma , polis telefonda arayıp bu şekilde konuşur bir mevzu varsa arar konuyu söylemez karakola davet eder gitmezsen gelir evinden alır. Çocuk kandırıyor sanki müptezel.
Zaten kandırdığı için bu tarz bir yolla ben yüzde 99 fikrim değişti bilgisi dahilinde bu işlemler yapiliyordur

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,217
44,478
113
Bi de jandarma aradı dıyor gerizekalı herif. Ulan hangi jandarma , polis telefonda arayıp bu şekilde konuşur bir mevzu varsa arar konuyu söylemez karakola davet eder gitmezsen gelir evinden alır. Çocuk kandırıyor sanki müptezel.
Salak iste kafasi buna basmiyor.karakol sadece 1 sekildd arar oda karakola davet eder baskada aramayla isi olmaz.gerrkirse gidip evden alinir sahis ama arayip sual sormaz.ben jandarma olarak askerlik yaptim 15 ay

Rayza22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
834
280
63
Muratmed dostum sen kimi tutuyorsun anlamadım hadi diyelim o kiis benim benim bu alemde bir kişi dolandirdigimi bul ne yaparsan yap

zidane36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
576
1,559
93
Salak iste kafasi buna basmiyor.karakol sadece 1 sekildd arar oda karakola davet eder baskada aramayla isi olmaz.gerrkirse gidip evden alinir sahis ama arayip sual sormaz.ben jandarma olarak askerlik yaptim 15 ay
Bir tarafı tutuştuğu için o şekilde konuşuyor forum olarak sonuna kadar üstüne gidilmesi lazım bir ceza vb alsın ki bir daha böyle halt yemeye cesaret edemesinler. Akılları küçük herkesi kendileri gibi düşük iqlu zannediyorlar.

Arslnnnnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,017
10,550
113
@nanome59 dost özelden yazarımısın sana yazamıyorum:) yada dm açarmısın :)

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Bir tarafı tutuştuğu için o şekilde konuşuyor forum olarak sonuna kadar üstüne gidilmesi lazım bir ceza vb alsın ki bir daha böyle halt yemeye cesaret edemesinler. Akılları küçük herkesi kendileri gibi düşük iqlu zannediyorlar.
Ben sikayk
Başkanın bakması gerekiyor bu iki profile. Yalnız o çocuğa üzüldüm adamın başına bayağı iş açılacak
Bende üzüldüm ama şikayet ettik jandarma mevzusundan sonra o yalanı o dediyse üzülmedim ama şuan bizim aramızda dolaşıyor hala kahpler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,217
44,478
113
Başkanın bakması gerekiyor bu iki profile. Yalnız o çocuğa üzüldüm adamın başına bayağı iş açılacak
Belkide oda isin icinde herkes masum dusunuyor ama ben oyle dusunmuyorum.simdi acitasyona girdi is.yok hesap kiraladim.papara olsa aklim ererde payfix kiralama isi benim kafama hic yatmiyor bu kocaman bi YALAN

zidane36

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
576
1,559
93
Belkide oda isin icinde herkes masum dusunuyor ama ben oyle dusunmuyorum.simdi acitasyona girdi is.yok hesap kiraladim.papara olsa aklim ererde payfix kiralama isi benim kafama hic yatmiyor bu kocaman bi YALAN
gerçekten o şahısa ulaşıldıysa böyle dediyse bilemiyorum dost ama kim veya kimler yapıyorsa iki yakaları bir araya gelmesin.

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Yalan be kardesim kiralama falan yok hepsi sirket bu piclerin
Olabilir kral çünkü benim payfiximi çalan bilgileri güncelleyen kişide o bölgeden girmiş , sadece şu var abi bana +216 li bir whatsap ulaştılar öyle sattım filan demişti banada o numaralardan yazmıştı pic ama yarım saate payfiximi guncellemis o çocuğu parayı çalmıştı , çocuk doğru soyleyesede masum olsada artık çok geç bence .

Csdslcsdsl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
24
18
Arkadaşlar haklı iken haksız duruma düşmeyelim WhatsApp tan ona bilgileri atmayın çünkü bu bence suç kişisel bilgilerim çalınıdı diyebilir ve suç ta

Csdslcsdsl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
24
18
ama size yemin edebilirim beni arayan karakol du karakeçi jandarma karakol komt yım dedi şaşırdım buyurun dedim 5413884332 bu hatta niye küfür ediyorsun dedi

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
Forumun yarısı dolandırılmayı nasıl başardı. Bu arada bu lavuk telegramdan da güzel ekmek yiyor telegramda da baya kişinin hesabı böyle patlatmış.

TorontoRaptors

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,776
1,781
113
ama size yemin edebilirim beni arayan karakol du karakeçi jandarma karakol komt yım dedi şaşırdım buyurun dedim 5413884332 bu hatta niye küfür ediyorsun dedi
Sana o kadar şey söyledi ama rütbesini söylemedi yani karakol komutanıyım mı dedi sadece ulan bi yalan atıyorsunuz bari doğru atın :)

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Beyler benide aradılar ben zaten şikayet ettim dedim istediğini yapsin dedim :) ulan Allah kimseyi cahil etmesin kendi başını yakıyor