Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,259
4,097
113
Bu nasıl sistem sanal âlemde çalan çalana
Huyum değil kupon paylaşım yapmak iyiki yapmamisim

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Iyiki fark etmissin yoksa hem bok yoluna gidicekdik hem adimiz hirsiza sahtekara cikicakdi.kör olasi serefsiz allah onu kör etsin.paramida caldi allahin belasi
Dayı bu ibne senin beddualara kalsa yine yaprağı tuttu valla 😂 Ulan Serhat mısın ne haltsın bu adamın ahı yakanı bırakmaz ben diyim 😂

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
ama size yemin edebilirim beni arayan karakol du karakeçi jandarma karakol komt yım dedi şaşırdım buyurun dedim 5413884332 bu hatta niye küfür ediyorsun dedi
Beni bie karakol komutani arasa boyle dese sanane derim beni ne hakla ariyor aw

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Bunlar nasıl teşkilat akıl alır gibi değil umarım böyle tassakli bir adama denk gelirler de öldürür koyarlar bir çöp kutusuna

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,217
44,478
113
Dayı bu ibne senin beddualara kalsa yine yaprağı tuttu valla 😂 Ulan Serhat mısın ne haltsın bu adamın ahı yakanı bırakmaz ben diyim 😂
Bro hesabim patladi konusunu aklima geldikce guncelleyecegim ve hep ahimi bosalticam o lanet insana.lan calamamis bide gidip slotda batirmis ya ona deli oldum.bide kulon tuttunona kahroldum.bide para acil lazimdi odeme vardi odemeyide yapamadim oylede kin tuttum adi kahpe bi insan o.allah onu kör etsin

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Hırsız köpek bu mesajı okuyorsan beğen buralardamisin hala

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,259
4,097
113
Bence bunlar bitmez 1 2 kişi degildir

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,217
44,478
113
Beyler bide sunu fark ettim ben.konuda hep 3 4 5 yillik uyeler vardi msj sayilari 3 5 olan uyeler.bence o hesaplarinda hepsi patlamis hesaplar hic hi kendi sahibi deildi

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Neler olmuş dayı böyle 😂 bir tane adam forumu nöbete dikmiş mk @Hayatindibi kanka bu adam sana kafayı takmış mk ne istiyor senden bro bu dallama

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Benimde msj kutusu boşalmış🤣

Moderatör tarafında düzenlendi: