Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Birini tc sini bilen herkes payfixte hesap kapatabilir o zaman. Çok amatörler yada çoluk çocuk yönetiyor payfixi
Başkan ben 1 ay önce görüştüm şikayet var ekibine bağladılar beni.

Sizin dedim çok büyük güvenlik açığınız var payfix ve tc yi bilen biri gelip sizin canlı desteğinize ben siteye para yatırıyordum sms gelmedi diye yazsa adamın hesabı patlıyor dedim o zaman önüne gelen milletin payfix hesabını patlatsın dedim. Belkide telefondan arayıp bu işlemleri gerçekleştiriyor dedim.

Bir sürü mağdur var farkında mısınız diyince?

1) Canlı desteğe bağlandığı IP kontrol edilir dedi.
2) Hangi telefonla arıyorsa onun IP kontrol edilir dedi.
3) Tüm telefon konuşmaları dinlenir başka birisi aradımı o kontrol edilir dedi.

Kendi IP siyle yaptıysa affı yok dedi fakat başka IP lerden tespit edersek durumu inceleriz.

Şimdi bunlar böyle söylüyor ama payfixte g.t korkusu var başkan payfix kimseye güvenmiyor çünkü aralarından bir tanesi hesap kiralayansa kendileri altta kalıyorlar tek çözüm onlar için direk hesap kapatmak. Kapatmazsa ne olur tüm iş payfixe kalır.

Bunu yaşamamak adına aman adam benden eksilsin gitsin diyor 1 müşteri kaybedersem 2 müşteri gelir diyor senin üstünü direk çiziyor.

Geçen arkadaşın hesabını açtılar ama onada aynısı oldu ama o çok uğraştı fraud ekini açtı.

Şimdi durup dururken bununla uğraşmak çok sıkıntılı iş çok çenen yorulur derdini anlatmak için tez zamanda payfix gibi ücretsiz ama güvenli bir cüzdan gelse payfix bu kadar kendi çapında babayiğit davranamaz.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,782
5,582
113
betcolar içinde en çok patlatılan site vbet sırf forumda 5-6 kişi var minumum alakası yok en güvenli siteyle betcio,betoffice alayı bilgilerle yeni şifre veriyor 2 fayı kaldırıyor onların dışında atlasbet kaldırmıyor 2fayı istersen bütün bilgileri yaz canlı desteğe kimlik fotosu,ikametgahı mail olarak atın ilgili birim onaylarsa açıyorlar diyorlar o açıdan kısmen iyi

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Zaten her site daha önce çekim yaptıysan payfix papara onlar kayıtlı canlı destek bile veriyor zaten payfix numaranız bu diye lan bu betcolardaki çoğu site o cocuhu

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
En saglam site 1xbet telefon numarami degistim yeni numara adima kayitli degil diye adamlar 5 aydir hesabimi acmiyor git üzerine telefon hatti al açalım diyirlar

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
betcolar içinde en çok patlatılan site vbet sırf forumda 5-6 kişi var minumum alakası yok en güvenli siteyle betcio,betoffice alayı bilgilerle yeni şifre veriyor 2 fayı kaldırıyor onların dışında atlasbet kaldırmıyor 2fayı istersen bütün bilgileri yaz canlı desteğe kimlik fotosu,ikametgahı mail olarak atın ilgili birim onaylarsa açıyorlar diyorlar o açıdan kısmen iyi
Betcio TC doğum tarihini ver iki aşamalı doğrulama dahi olsa şifre veriyor betcio 123 diyerek, sen vbetin iki aşamalı doğrulamasinin nasıl kaldırıldığını biliyormusun, betcio da mailimi kullanıcı adınızı degistifigimiz halde girdiler yablis yönlendirme kardeşim.

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Betcio TC doğum tarihini ver iki aşamalı doğrulama dahi olsa şifre veriyor betcio 123 diyerek, sen vbetin iki aşamalı doğrulamasinin nasıl kaldırıldığını biliyormusun, betcio da mailimi kullanıcı adınızı degistifigimiz halde girdiler yablis yönlendirme kardeşim.
Dostum vbet yatirim cekim oto kullaniyor maksi ile anlaşmalı vbet hesabimi calamasa bile payfix papara hesabini caliyor adamlar vbet destek konusuna git birsuru mağdur insan var

MAGI

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,597
2,107
113
Bunu yapan direk siteler beyler onun çalışanları sektöre hakim kişiler callcenter ekipleri gibi bir ofiste 5 6 pc ye toplanıp operasyon yapıyorlar.

En az 5 6 siteye hakim kalabalık bir grup var ki her yerden istedikleri bilgiye ulaşıyorlar.
Datalar ellerinde exel çizelgesinde kolay bilgilere ulaşacak kadar tasarlanmış her şey.

Kimse yanlış anlamasın betcodan oynamayın bak çok net söylüyorum.

Aman içerde 1000 2000 liram var belge istediler kesinlikle göndermeyin adam gibi para ödeyen sitelerde para kazanmaya çalışın kendi çabanızla.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,782
5,582
113
betcio,betoffice bilgilerle şifre veriyor güvensiz anlamında yazdım zaten bir daha oku

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,270
986
113
o kişinin büyük ihtimal olaydan haberi bile yok 3 kuruş vermişlerdir banka hesaplarını kullanıyolardır o isimle de payfix vs her şey acıyolardır yeni bi tel numvrasına
Sacma sana ait olmayan bı hesaba nasıl Lara cekiyon

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Beyler vbetten kripto şuan için en güvenilir betco alt yapısında odur

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Yani beyler mevzu derin sitelerde paranızı bırakmayın eğer bırakacaksınız hesabınızı yatarken kapattırin geceden den sonra özellikle bunu yapıyorlar kahpeler herkes uyuyor diye o sebebten kötü bir sürprizle karşılaşmak.istemiyorsaniz hesaplarda para bırakmayın

buraq93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
338
123
43
Sacma sana ait olmayan bı hesaba nasıl Lara cekiyon
diyorum ya dostum senin banka hesabını kiralıyolar mesela 0 telefonlara kaydediiyolar onlar kullanıyo adamın haberi bile yok o subay isminin belki bunların pro olduğu çok belli kendini direk acığa çıkarmazlar

buraq93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
338
123
43
diyorum ya dostum senin banka hesabını kiralıyolar mesela 0 telefonlara kaydediiyolar onlar kullanıyo adamın haberi bile yok o subay isminin belki bunların pro olduğu çok belli kendini direk acığa çıkarmazlar
sadece isim onun ismi tüm kontrol bende adam hayatına devam ediyo hiçbi şey yokmuş gibi demişlerdir bi şeyde kullancaz zaten parayı orda tutmuyolardır anında geçiriyolvrdır kripto vss