Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,187
9,896
113
Babada 300 dedi ama köylü bi çocuk o akıl yok gibi konuşmasından anlaşılıyor bence cahilliğime kiralamış olanilir dediği gibi
Ip adresi herşeyi doğrular şöyle bir şey daha var telefonu ilk açan kişiyle sonradan konuştuğum kişinin ses tonları aynı değil

YuMii01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,984
4,851
113
Ip adresi herşeyi doğrular şöyle bir şey daha var telefonu ilk açan kişiyle sonradan konuştuğum kişinin ses tonları aynı değil
Ha bilmiyorum beni 1 kişi aradı sadece eger öyleyse yanında ki köylü çocuğa vermiş ibne okuttururuor kagıttan

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,187
9,896
113
Ha bilmiyorum beni 1 kişi aradı sadece eger öyleyse yanında ki köylü çocuğa vermiş ibne okuttururuor kagıttan
Aynen öyle ilk arayan bendim konuşmadım alo alo dedi kapattı ben ses vermedim sonrası kendi aradı bana neden küfür ediyorsun dedi halbuki ben hiç konuşmamistim

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Mehmet Erçetin de var

darkness

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,628
526
113
Vay setefsiz yaşı ufak ama kendi tilki

BJKrussz

Tek 🔫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,727
3,517
113
Oğlum üşenmedim tüm mesajlarını okudum hep telaşlı bir cevap verme gayretindesin senin bu işlerde parmağın olduğunu düşünüyorum kesinlikle
Kesinlikle son mesajlara baktim full hesaplarla alakali..

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,479
4,785
113
Oğlum üşenmedim tüm mesajlarını okudum hep telaşlı bir cevap verme gayretindesin senin bu işlerde parmağın olduğunu düşünüyorum kesinlikle
Ben boşuna mi başkana şikayet ediyorum var bi parmağı 4 yılda 50 mesaj amacı çekiliş değil sohbet değil hesap patlatma sadece

ene2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,124
113
Arkadaşlar bu çocuk herşeyini gerçekten kiraya vermiş altını çizerek soyliyorum tam yarım saat konuştum köyde doğru dürüst Türkçe bilmiyor
ses kaydı yapsaydın atsaydın barı buraya belkı ınanırdık bıraz sana ayrıca senın t c onayın bıle yok kardesım

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Bu arkadaşın payfix hesabini calmis olabilirler. Ya da payfixini kiraya vermiş olabilir. Hemen böyle ifşa etmek mantıklı degil. Bu çocuğun hiçbir suçu olmayabilir

• Beğen
Tepkiler: BJK

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,652
71,915
21,113
Arkadaşlar bu çocuk herşeyini gerçekten kiraya vermiş altını çizerek soyliyorum tam yarım saat konuştum köyde doğru dürüst Türkçe bilmiyor
Kötü olacak bu çocuk için telefon hattı kimin üstüne ailesinin adresini tüm bilgilerini bulduğumuzda paylaşacağız. Fazla sürmez her an paylaşabiliriz. Yarım saat konuştuysan söyle bu arkadaşa