Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

Rayza22

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
834
280
63
Amq insan gidipte what'sapp adama atmaz

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Kral valla korktum adam korkmuş karakola gitmiş kim WhatsApp tan bilgileri atmışsa o arkadaş öptü
Ya yancilari bir s....g....n forumdan HEP BU TİPLER 95 MESAJ 20 MESAJ neden burada tanınan bilinen yorum yapan arkadaslar bilmiyor bunu onu geçtim sen karakola gitmeden KİM SANA WHATSAPP BİRİNİN BİLGİLERİNİ VERDİĞİNİ SÖYLEDİ yemeyin bizi. Alayinizi silicez siz merak etmeyin forumda var böyle daha 10 hesabı

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,711
13,002
113
En güzeli bets10 altyapısı . Hiç hesap patlatma olayı duymadık. Duymayiz da zaten . Farklı cihazdan giriş yapılacağı zaman anında SMS geliyor . Kod olmadan girilmiyor . Canlı desteğe bağlanıp numara değişikliği vs. Olmuyor . Betco ve diğer altyapıların da bunu yapması lazım . Zor olmamalı

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Atmışlar öne birini yem diye herkes ona yöneldi bunu yapan adamlar profesyonel bu tipini s...min oğlu hesabını kiralamış niye 3 kuruş fazla gelsin diye sizce bunu yapan adam bu kadar s...lak mıdır adam hesaplardan 2 fa kaldırıp sonra çıkarken de koyup hallediyor hadi onu geçtim ben de kaldırırım 2fayı @Volkan20 de anlattım geçen. Gidin canlı desteğe hesabimdaki 2fayi kaldırmak istiyorum diyin TC - Doğum tarihi- Ad soyad - mail adresi yazınca kaldırıyor bu adam site altyapılarını datalarina hakim özellikle de betco

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Atmışlar öne birini yem diye herkes ona yöneldi bunu yapan adamlar profesyonel bu tipini s...min oğlu hesabını kiralamış niye 3 kuruş fazla gelsin diye sizce bunu yapan adam bu kadar s...lak mıdır adam hesaplardan 2 fa kaldırıp sonra çıkarken de koyup hallediyor hadi onu geçtim ben de kaldırırım 2fayı @Volkan20 de anlattım geçen. Gidin canlı desteğe hesabimdaki 2fayi kaldırmak istiyorum diyin TC - Doğum tarihi- Ad soyad - mail adresi yazınca kaldırıyor bu adam site altyapılarını datalarina hakim özellikle de betco
Zaten betcoda oluyor ben daha pronet de böyle bir şey görmedim veya youwin betboo vs

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
ya moruk bu böyle tek bir adamın yapabileceği birşey değil bunun imkanı yok ya :D Bu mal bilerek yada bilmeyerek bu işin piyonu o kadar sabaha kadar buna sövseniz de bunu bulup dövseniz de bu işin sonu böyle gelmeyecektir bu sitelerin yasadışı olması site çalışanlarının bile işine geliyor

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
Bütün siteler çekim yaparken ve hesaba giriş yaparken farklı ip tespitinde sms ile kod göndersin tipobet yapıyor çok zor bişey değil

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,205
44,471
113
Merhaba Arkadaşlar ;

Son zamanlarda üyelerimizin hesabına sahtekarlar mevcuttu. Hepside çekimlerini mehmet bakır subay adına veriliyordu payfix'den. Bu sahtekarın bir sitede üyeliği mevcutmuş bu sahtekarın bilgilerini paylaşıyoruz

Adı Soyadı : Mehmet Bakır Subay
TC Adresi : 65092257770
Doğum tarihi : 2001-12-10
Telefon numarası : 05413884332
Benim hesabimi patlatan kahpe bu iste 😔🤬🤬🤬🤬

Csdslcsdsl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
102
24
18
Ya yancilari bir s....g....n forumdan HEP BU TİPLER 95 MESAJ 20 MESAJ neden burada tanınan bilinen yorum yapan arkadaslar bilmiyor bunu onu geçtim sen karakola gitmeden KİM SANA WHATSAPP BİRİNİN BİLGİLERİNİ VERDİĞİNİ SÖYLEDİ yemeyin bizi. Alayinizi silicez siz merak etmeyin forumda var böyle daha 10 hesabı
Oğlum manyak mısın sen o zman sen adamı ara istersen

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Sorun bence tamamen bu forumdan şebeke bu forumda üyeler kontrol edilmeli en çok hangi konuda vakit gecirmis mesaj yazmadan çekiliş dağıtım konularını takip edenler incelenmeli çünkü kuponu paylaşanların başına geliyor böyle olay bunlar hesaba girdikten sonra muhtemelen kayıtlarını saklıyorlar önüne gelen betco da deniyorlar tutarsa hesabı bosaltıyorlar 3 5 kişilik işte değil forumda tonla üye var böyle bence