Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hırs İnsanı Bitirir.

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
Iyi geceler arkadaslar ben dun gece 3k kazwndom hatta dagittim birazda ama ayni sabahinda bitirdim parayi ne borclari verebildim ne de baska birsey oyle pismanlik duyuyorum ki hirs insani bitirir yemin ederim vicdanim sizliyor.

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Iyi geceler arkadaslar ben dun gece 3k kazwndom hatta dagittim birazda ama ayni sabahinda bitirdim parayi ne borclari verebildim ne de baska birsey oyle pismanlik duyuyorum ki hirs insani bitirir yemin ederim vicdanim sizliyor.
Ah be dostum neden ayırmıyorsun kenarı ya çok kızıyorum şuan sana gerçekten :(

ALoNeDarK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,443
4,087
113
üzüldüm kötü olmuş geçmiş olsun dostum

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
hırs yapmandaki amaç neydi peki borçların kazandığın miktardan daha mı çoktu az biraz bana da kalsın diye yükseltmek için mi hırs yaptın nedir

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,680
12,736
113
3k kazansaydim onun 2.5k kenardaydı kral bekarsan sorun yok hırs iyidir evlenince hırsın yerini açlık hissi aldığı için durduruyorsun kendini buna eminol. O yüzden takma daha ne 2 3k gelir gider allah can sağlığı versin yeter

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
3k kazansaydim onun 2.5k kenardaydı kral bekarsan sorun yok hırs iyidir evlenince hırsın yerini açlık hissi aldığı için durduruyorsun kendini buna eminol. O yüzden takma daha ne 2 3k gelir gider allah can sağlığı versin yeter
Bekarimda reis oyle pismanlik duyuyorum ki yeminle nasil boyle bi hata yaptim

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,680
12,736
113
Kardesim yarin yine aynisi olsa yine yaparsin bu insanin doğasında var her zaman daha çok ister. Örnek, cocukken bisiklet isterdin 18 19 yasinda motorsiklet yas biraz daha buyudugunde araba istersin biraz daha buyuyup evlendiginde ev istersin yani bu boyledir insan oğlu açtır ve asla doymaz :)

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
Kardesim yarin yine aynisi olsa yine yaparsin bu insanin doğasında var her zaman daha çok ister. Örnek, cocukken bisiklet isterdin 18 19 yasinda motorsiklet yas biraz daha buyudugunde araba istersin biraz daha buyuyup evlendiginde ev istersin yani bu boyledir insan oğlu açtır ve asla doymaz :)
Borclarimin bir kismini verip rahatlamak verken sıkıntıya strese girmek akil isi değil

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Kardeşim geçmiş olsun yeri gelşyo 100 atp 160 170 çektiğim oluyo kar kardır diyip hepimizde hırs var ama yakalamışken o meblağları birazını fitil yapıp 400 500 de yakıosan yak nefsini körelt genede takma fazla bi kaç gün ara ver

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
hepimizin yaptığı klasik hatalar elinde borcunu tam karşılayacak paran varsa asla borcunu ödemezsin yükselteyim biraz bana kalsın ondan sonra borcumu öderim dersin

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
Kardeşim geçmiş olsun yeri gelşyo 100 atp 160 170 çektiğim oluyo kar kardır diyip hepimizde hırs var ama yakalamışken o meblağları birazını fitil yapıp 400 500 de yakıosan yak nefsini körelt genede takma fazla bi kaç gün ara ver
O meblalara rahat cikabilen biriyim ama rahatta bitiren biriyim baska xaman kaybetsem bu kadar koymazdi dost yav

Furk67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,204
2,551
113
hepimizin yaptığı klasik hatalar elinde borcunu tam karşılayacak paran varsa asla borcunu ödemezsin yükselteyim biraz bana kalsın ondan sonra borcumu öderim dersin
Tamamiyla oyle oldu kemdi evimde olsam oynamazdim ama guebette para lazim diye devam ettim sanirim kesicem kendimi yav

Khiron55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,487
1,389
113
Gecmis olsun ustad borcu kabullen hepten bırak derim cok sıkıntı yasayan arkadaslarım var

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Çok üzüldün inan helede bayram üstü ve borcun vardı ah be kardesim ahh

Erdemon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
674
540
93
Çevreye 35k bankalara 50k borcum var. Ayda 8-10 k kazanıyorum ama hiç azalmıyor borç.