Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Hırsın Zararı

astalavista

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
258
67
28
Dostum küçükken seni 3 kez havaya atıp 2 kez tutmuşlar anlaşılan senin derdin ne? siteden daha ne kadar yükseltip çekmeyi düşündün hedefin neydi?şaka olmalısın 52 bın ya dile kolay insan 30 bin çeker en azından senınkı hırstan cıkmış başka bişey bu 20000 kazansam borcum bıttı der ıdddaanın adını anmam ya
bir gün oo mevlalara gelmek nasip olursan onu başarabilirsen eger oyle bir şeyi helal olsun derim sana :) ama başaramazsin oo dediklerini yapamazsin

robean35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
471
47
28
bir gün oo mevlalara gelmek nasip olursan onu başarabilirsen eger oyle bir şeyi helal olsun derim sana :) ama başaramazsin oo dediklerini yapamazsin
Valla dostum yanlış anlama ben kaybetmişim gibi içime oturdu :) biliyorum 20 atıp 800 oldumu 1000 yapayım hadı bı 500 daha derken bende cok sıfırlandım ama bu cok yuksek bı tutar dedıgın gıbı belkıde 50 bınoldumu 60 bın olsun dıcem ama ınsallah olmasın oyle bısey sende kazanırsan yarısını cek be kardesım yazık günah hepmı bızden gıtsın cek gıtsın

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Merak ettiğim şey acaba o sıra orada rakamlar değil de sıcak para dönüyor olsa o boku yiyebilir miydin? Sadece sana değil genel bir soru bu. Benim de kendi çapımda bir servet göçertmişliğim var rulette. :)

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,648
3,673
113
Bir de fakir dönemlerinde çok daha rahat çekim talebi verebiliyorsun bu durumlarda. Ama seni en kötü 1 ay sıkıntısız götürecek varlığa o anda sahipsen yok olmuyor devam baba devam. Öğrenci halimle 100-200 civarı bir yatırıma 900leri görüp durmadığımı sonunda battığımı bilirim. Halbuki birkaç ay evvel aynısını ev arkadaşım yapıp o parayı tatilde yemişti. Ders çıkarsana işte. Amk ya anılar depreşiyor gece gece. :D

ugur138

İlluminati
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,118
475
83
Bu sadece hastalik otesi yok . insan hic olmazsa durur bi dusunur o vakit kaybetceksem de soyle bi banko kupon basayim ordan kaybedeyim diye dusunur. O an ruletten cikamiyorsan ciddi sorunlarin vardir