Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Hırsızlık Hk.

emrekocak16

R~O~T~A~S~I~Z™
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,226
3,308
113
Arkadaşlar merhaba bugün başımdan geçen olayı ve durumun ciddiyetini anlatmak istiyorum size.
Geçen sene Retrobet ten 18K para tutturmustum ve hemen gidip motor almıştım kendime , 1 senedir işe gidip gelmeye gezmeye falan baya benim işimi görüyordu her alanda.
Bugün Bursa Esentepe Hastanesine gitmem gerekti gittim motoruda hastanenin önündeki otoparka koydum.
1 saat sürdü ya da sürmedi geldim baktim ki motor yok çalınmış olayın halen farkına o an varamadım acaba başka yere mi koydum diye ama sonra sonra çalındığını anladım.
İnsanlar da nasıl bir cesaret var güpegündüz saat 16:00 civarı oluyor bu olay.
Ve 1 saatlik o arada nasıl oldu da koskoca hastanenin önünden çalmaya cesaret edebildi bu soysuzlar aklım almıyor halen. Bu kadarını beklemiyordum eğer motoru olan arkadaşlar varsa kesinlikle disk kilidi kullanın ve mümkünse nereye giderseniz gidin mutlaka zincir kilitle biyere kilitleyin 5 dk lık işiniz bile olsa ihmal etmeyin. Bu 2 oldu benim.
Sağlıcakla kalın. Bol şanslar

eyesofshadow

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,359
1,636
113
Geçmiş olsun arsızlastılar artık hastanede milletin cocugun alıp sanki sen hırsızmıssın gibi sana bagıranlar bile oluyor

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,965
151,368
113
dost hastene kamarası
mobese
etrafta olan market banka vs gibi yerlerin muhakkak kameresi vardır
polise git olayın üstünde dur bulursun motorunu dost
en azından şansını dene 18k az para değil
geçmiş olsun bu arada dost

emrekocak16

R~O~T~A~S~I~Z™
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,226
3,308
113
Polisi aradım geldi olay yerine kamera görüntülerine baktılar sonra karakola gittik ifade verdim bulunursa arayacaklar ama motoru çalan da caddeye çıkıpta sürmüyor maalesef

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
410
274
63
Vurgulanmak istenen Retrobet 18 bini ödüyor :D :D hırsızlık yazmışsın ama :D

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
geçmiş olsun.
kansız çok. hele yaz geldi evlerde de dikkat etmek lazım . bitmiyor itneler

halil889*

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,904
1,237
113
izmir de polat diye veledi zina var 13 yasında 1000 tsne sabıka var motor çalıntısından herifler cin gibi dikkatli olmak lazım

44erman44

Kayısı Kent
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,608
5,488
113
O zaman şöyle daha mı doğru olur Konunun içinde retrobet geçtiği için ;
Haydan gelen huya mı gitti:(
Geçmiş olsun İnşallah bulunur motor