Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Hırsızlık Hk.

devan

♛ ♛ ጠคŦꌦค ๏lคςคкtıк, ጠคŦ ๏l๔ยк ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
142
43
Haydan Gelen Huya Gidiyor İşte @emrekocak16, Biriktirip Ümreye'de Gidilmez ki 😶. O Esentepe, Baglarbaşı mahallesi seni bile saniye de yalan eder anlayana kadar yol biter vallahi geçmiş olsun, Böyle bir durum da Devlet Babaya Haberr vermemende ayrıca biir soru işareti yarattı açıkcası.? Geçmiş olsun

breezy

Kumar oynamak, bilinmeyene bel bağlamak demektir.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
154
64
28
Bnim kafadan biri çıktı sonunda 😎😎😎
Herkez baksın çorbasına agaa bea biz burda ne adamı aşalıyacak bir söz söylüyoruz nede yerin dibine sokup, küfür vs bişey etmiyoruz gayet neşelendirme morelini yüksek tutması tarzında hafif ESPRİLİ bir şekilde cevap veriyoruz sadece...

breezy

Kumar oynamak, bilinmeyene bel bağlamak demektir.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
154
64
28
Haydan Gelen Huya Gidiyor İşte @emrekocak16, Biriktirip Ümreye'de Gidilmez ki 😶. O Esentepe, Baglarbaşı mahallesi seni bile saniye de yalan eder anlayana kadar yol biter vallahi geçmiş olsun, Böyle bir durum da Devlet Babaya Haberr vermemende ayrıca biir soru işareti yarattı açıkcası.? Geçmiş olsun
Paypcıların radarına girmiş agaa o kesin :D

devan

♛ ♛ ጠคŦꌦค ๏lคςคкtıк, ጠคŦ ๏l๔ยк ...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
427
142
43
Kardeş çok haklısın kaybettiklerimiz ne olacak alın terimizle helal parayı,çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını oynuyoruz ama 1 lira bile kazandığımızda harama giriyor ve o paranın hiç bir bereketi yok maalesef.
Ya dostum kendi ağzınla diyorsun ki çolugumuzun çolugumuzun rızkını veriyoruz bu durum da kazandıgının helal olabileceğinin %1 imkanı var mı sence? Biraz Mantıklı düşünmeli. kişi bu kulvarda yürüyüş yapıyorsa, zaten ahiret şuan için çok umrunda değildir. Umrumda diyen varsada buraya yorum yapar kendini kandırır. Herkese iyi forumlar iyi geceler 🖐🖐

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,842
10,445
113
Arkadaşlar merhaba bugün başımdan geçen olayı ve durumun ciddiyetini anlatmak istiyorum size.
Geçen sene Retrobet ten 18K para tutturmustum ve hemen gidip motor almıştım kendime , 1 senedir işe gidip gelmeye gezmeye falan baya benim işimi görüyordu her alanda.
Bugün Bursa Esentepe Hastanesine gitmem gerekti gittim motoruda hastanenin önündeki otoparka koydum.
1 saat sürdü ya da sürmedi geldim baktim ki motor yok çalınmış olayın halen farkına o an varamadım acaba başka yere mi koydum diye ama sonra sonra çalındığını anladım.
İnsanlar da nasıl bir cesaret var güpegündüz saat 16:00 civarı oluyor bu olay.
Ve 1 saatlik o arada nasıl oldu da koskoca hastanenin önünden çalmaya cesaret edebildi bu soysuzlar aklım almıyor halen. Bu kadarını beklemiyordum eğer motoru olan arkadaşlar varsa kesinlikle disk kilidi kullanın ve mümkünse nereye giderseniz gidin mutlaka zincir kilitle biyere kilitleyin 5 dk lık işiniz bile olsa ihmal etmeyin. Bu 2 oldu benim.
Sağlıcakla kalın. Bol şanslar
Gecmis olsun dost insallah bulunur cezasinida alır

gokhanturan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
794
324
63
O da bir sey mi, cekirge devlet hastanesinde dedemin bagli oldugu diyaliz makinasini caldilar

Hamsilipasta

HOP HEMŞERİM NEREYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,699
6,614
113
Arkadaşlar merhaba bugün başımdan geçen olayı ve durumun ciddiyetini anlatmak istiyorum size.
Geçen sene Retrobet ten 18K para tutturmustum ve hemen gidip motor almıştım kendime , 1 senedir işe gidip gelmeye gezmeye falan baya benim işimi görüyordu her alanda.
Bugün Bursa Esentepe Hastanesine gitmem gerekti gittim motoruda hastanenin önündeki otoparka koydum.
1 saat sürdü ya da sürmedi geldim baktim ki motor yok çalınmış olayın halen farkına o an varamadım acaba başka yere mi koydum diye ama sonra sonra çalındığını anladım.
İnsanlar da nasıl bir cesaret var güpegündüz saat 16:00 civarı oluyor bu olay.
Ve 1 saatlik o arada nasıl oldu da koskoca hastanenin önünden çalmaya cesaret edebildi bu soysuzlar aklım almıyor halen. Bu kadarını beklemiyordum eğer motoru olan arkadaşlar varsa kesinlikle disk kilidi kullanın ve mümkünse nereye giderseniz gidin mutlaka zincir kilitle biyere kilitleyin 5 dk lık işiniz bile olsa ihmal etmeyin. Bu 2 oldu benim.
Sağlıcakla kalın. Bol şanslar
Oha abi bana özelden foto atsana motorun paylaşım yapayım buluruz belki ?

Hans3l

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,351
750
113
Geçmiş olsun,
Bende 12 13 yaşlarındaydım sokakta oynuyordum yolun karşısında pasaj vardi. Bi amca geldi yenim nefes nefese kaldım karsideki bisiklet benim getirebilirmisn dedi neyse gittim aldm bisikleti getirdim tesekkur etti binde gitti. Aradan 10dk geçmedi pasajdaki kahveden biri cikti bisikletimi calanin ..... diye bi anladim ki adam bana bisikleti caldirmis.. yasli basli adamin hirsizliginami yanayim salakligimami yanayim yoksa okadar kufur yedim yedim onami yanayim. Serefsiz cok kardesim

Lisandrolopez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
410
274
63
Bilader konuyu paylaşan arkadaşı tanımam ama burda dağıtım yaparken veya kupon paylaşırken çok gördüm burda senin gibi çok model var herseyden nem kapan nasıl değişik insansınız anlamıyorum ben sizi
Anlat anlat keyifli oluyor modelini markanı biliyom ben senin.

thug1881

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
655
127
43
2'nci sefer çaldırtman biraz drama komedi olmuş. Sağlam kilit takın motorunuza. Türkiye de yaşadığınızın farkına varın. Bu ülke de hırsızların evlerini bile soyuyorlar.