Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hissizlik

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Ben varım..

Bir kızı sevdim, oda beni çok sevdi. Çok aşırı güzel bir aşk yaşadık ama sonra ben onu aldattım ayrıldık salaklığımdan, sonra evlendi 10 yıl geçti hâla unutamıyorum. Hala rüyalarımda eski günleri görüyorum, ve kimseye aşık olamıyorum artık.. Yaş geldi 33e.

Revival

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,236
971
113
Ben varım..

Bir kızı sevdim, oda beni çok sevdi. Çok aşırı güzel bir aşk yaşadık ama sonra ben onu aldattım ayrıldık salaklığımdan, sonra evlendi 10 yıl geçti hâla unutamıyorum. Hala rüyalarımda eski günleri görüyorum, ve kimseye aşık olamıyorum artık.. Yaş geldi 33e.
Demek ki sevmemişsin.

Neden aldattin peki

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Demek ki sevmemişsin.

Neden aldattin peki
Gençtik o zamanlar 19 - 20 yaşlarındaydım.. Kendi evim vardı, arabam vardı, bakımlıydım yakışıklıydım ve gençlik işte.. Ama çok sevmiştim..

Erkeklerin doğasında var çok eşlilik. Doğadada bu şekilde. Erkek bir dişiyi hamile bırakır ve sonra gidip başka dişileri hamile bırakır. Doğanın düzeni böyle yani..

Ama çok pişmanım.. Bir yandan da değilim çünkü benimle olsaydı kız şimdi perişan olcaktı çünkü perişan haldeyim :)

O iyi olsun ben eski anılarla yaşamaya razıyım..

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113

Olm hüzünlendirdinz beni ya offf

mehmettx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
496
173
43
Ben varım..

Dostum aynı durum ister inan ister inanma ben biraz daha genç versiyonuyum sadece.

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Dostlar varmi birini deliler gibi sevip ondan sonra gelenlere karşı hiçbir his barindaramayan geceleri uyuyamayan karşındaki seni ne kadar mutsuz etse de peşini birakamayan :)
Eskiden senin dediğin gibiydim artık konu başlığında yazdığın gibiyim hiçbir şeyi umursamaz oldum. Zaman geçtikçe daha da hissizleşiyorum

mehmettx1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
496
173
43
Eskiden senin dediğin gibiydim artık konu başlığında yazdığın gibiyim hiçbir şeyi umursamaz oldum. Zaman geçtikçe daha da hissizleşiyorum
Deliler gibi seven biri de yazsa sana umrunda olmuyor açıyorsun o eski fotoğrafları yakıyorsun sigarayı balkonda titreye titreye içiyorsun