Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hissizlik

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
564
410
63
Dostlar varmi birini deliler gibi sevip ondan sonra gelenlere karşı hiçbir his barindaramayan geceleri uyuyamayan karşındaki seni ne kadar mutsuz etse de peşini birakamayan :)
Simdi bircok kisi beni yanlis anlayacak ama olsun. Bana gore dunyada sevilecek en son mahlukatlar kadınlardır.
Ben sahsen hiçbir kadını sevemiyorum.
Çocukları cok severim erkek arkadaslarimla birlik olup kahveye gitmeyi hafta sonları maça denize mangala ne bilim boyle ortamlarimiz cok iyi olur yada hayvanları bile sevebiliyorum. Ama kadinlar ne bilim cok iclerinde kaldim gerek iş meslek gerek se yurt falan.
Abi bir defa kadınların yuzde 99 yalancıdır net bu kadar aldatma oranlari erkeklerden 3 kat fazladir ama ruhun duymaz.
Cekememezlik, önüne başka arkana başka olurlar, hicbirseyi sır tutmazlar hemen yetistirirler. Ulan herseyi gectim evleniyorsun kocan senin herseyin olmasi lazimken onu yukseltecegine gidip en ufak şeyini evindeki olayları kendi ailesine annesine annesi de babasina anlatır sonra kocası ile ailesinin arası acilir zamanla.
Aslında bunu yapan da kendisidir bunu bile anlayamaz. Yalansa yalan diyin. Nerde bir kavga bir rezalet varsa sebep yuzde 90 kadın. Aslinda burda da hata erkeklerde gecmiste kadınlara bu kadar yüz verilmezdi
Herkez yerini bilirdi ama simdi erkek mi kalmış ki kadın olsun. Neyse bunlarda benim fikirlem konuyla alakası pek yoktu kusura bakmayin. Dokmeye yer aramisim buraua denk geldi 🤗

anrabu88

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
89
81
18
Dostlar varmi birini deliler gibi sevip ondan sonra gelenlere karşı hiçbir his barindaramayan geceleri uyuyamayan karşındaki seni ne kadar mutsuz etse de peşini birakamayan :)
Hala aşk meşk işleri mi Allah aşkına.
Tipin ve paran varsa aşk vardır..İkiside yoksa aşk yoktur.
Hiç bir kız için geceleri uyuyama durumum olmadı kimsenin olmamalı yani ..Bu tip şeyler ergenlik bana göre

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Boş damacananın ağzına hallenen, eşek silkelemenin kültür haline geldiği bir topluma mı soruyorsun bunu 😁 Aşırı romantiksin

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Simdi bircok kisi beni yanlis anlayacak ama olsun. Bana gore dunyada sevilecek en son mahlukatlar kadınlardır.
Çocukları cok severim erkek arkadaslarimla birlik olup kahveye gitmeyi hafta sonları maça denize mangala ne bilim boyle ortamlarimiz cok iyi olur yada hayvanları bile sevebiliyorum. Ama kadinlar ne bilim cok iclerinde kaldim gerek iş meslek gerek se yurt falan.
Abi bir defa kadınların yuzde 99 yalancıdır net bu kadar aldatma oranlari erkeklerden 3 kat fazladir ama ruhun duymaz.
Cekememezlik, önüne başka arkana başka olurlar, hicbirseyi sır tutmazlar hemen yetistirirler. Ulan herseyi gectim evleniyorsun kocan senin herseyin olmasi lazimken onu yukseltecegine gidip en ufak şeyini evindeki olayları kendi ailesine annesine annesi de babasina anlatır sonra kocası ile ailesinin arası acilir zamanla.
Aslında bunu yapan da kendisidir bunu bile anlayamaz. Yalansa yalan diyin. Nerde bir kavga bir rezalet varsa sebep yuzde 90 kadın. Aslinda burda da hata erkeklerde gecmiste kadınlara bu kadar yüz verilmezdi
Herkez yerini bilirdi ama simdi erkek mi kalmış ki kadın olsun. Neyse bunlarda benim fikirlem konuyla alakası pek yoktu kusura bakmayin. Dokmeye yer aramisim buraua denk geldi 🤗
Zamane kızları hep lüks peşinde genelde. İnstagramda oluşturdukları suni bir hayat tarzını sanki kendi normal hayatlarıymış gibi sunmaya çalışan zibilyon tane kız var. İnanır mısın 50 tane resim çekinir ve birisini imtinayla seçip instagramına koyarlar. Bu kadar ağır kompleksliler. Bir kere hiç doğal değiller. Böyle olmayan kızlar da var ama yarısından çoğu böyle. Aşağılık kompleksli hep

Çoğu da çok aşırı kendini birşey zannediyor ki aslında haklılık payları da var. Türkiyede ortalama güzellikteki bir kızın bile peşinde koşan 50 tane erkek oluyorsa bir taraflarının kalkması da çok normal aslında

Kendine uygun bir partneri bulabilmek dünyanın en zor işlerinden birisi. Uyum çok önemli ve bunu denk getirebilmek gerçekten çok zor. Çoğu kişi de getiremiyor zaten

Ama kızların da maddi bakımdan kendisini garanti altına alabilecek erkeklere yönelmeleri de anlaşılabilir bir durum. Yarın öbür gün evlendiklerinde çocukları olduğunda yavrusunun hayatının garanti altında olmasını ister bir kadın

Son düzenleme:

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Gençtik o zamanlar 19 - 20 yaşlarındaydım.. Kendi evim vardı, arabam vardı, bakımlıydım yakışıklıydım ve gençlik işte.. Ama çok sevmiştim..

Erkeklerin doğasında var çok eşlilik. Doğadada bu şekilde. Erkek bir dişiyi hamile bırakır ve sonra gidip başka dişileri hamile bırakır. Doğanın düzeni böyle yani..

Ama çok pişmanım.. Bir yandan da değilim çünkü benimle olsaydı kız şimdi perişan olcaktı çünkü perişan haldeyim :)

O iyi olsun ben eski anılarla yaşamaya razıyım..
Dokuz satır yazının her satırında bir ağlamaklı oldum, bir güldüm, bir sinir oldum, bir üzüldüm.Bu nasıl bir edebiyat saheseridir !!

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Dokuz satır yazının her satırında bir ağlamaklı oldum, bir güldüm, bir sinir oldum, bir üzüldüm.Bu nasıl bir edebiyat saheseridir !!
Bu Türkiyedeki yetiştirilme tarzıdır. Erkek evlat alabildiğine özgürdür, ama kız evlatlar hep bir baskı altındadırlar. İyi güzel sen kız evladını korumaya çalışıyorsun da erkek evladın falanca filanca kıza salça olduğunda o kız da birisinin evladı değil mi peki. Bu ne saçma bir kültür, ne saçma bir evlat yetiştirme tarzı. Çok çarpık bir defa

Zaten kızların büyük bir bölümü belli bir yaşa geldiğinde gizli saklı da olsa birileriyle görüşüyor. Hiç olmazsa bu herkesin bilgisi dahilinde olsun bu şekilde kaçak göçek olacağına

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Sosyal konum, maddiyat ve görünüş dikkat çekici ise, evli, dul, güzel,cirkin, yollu, yolsuz, genç , yaşlı, akarlı kokarlı, açık, kapalı bütün dişiler.... İç dünyası, ahlak anlayisi, ailevi konumu, dini bağımlılığı nisbetinde yukarıda özellikleri sayılan gözdeyi düşünürler , kimi sadece düşünür geçer, kimi hayal eder, kimi de daha da ileri gider.Bu milletimizin değil tüm dünyanın gerçeği.Yalanlarla tıka basa dopdolu dünya hayatında bu gerçeği inkar etmeyelim, kendimizi kandırmayalım. Bu gozdenin sahip olduğu özellikler yoksa avucunu yalamaktan elin ayası aşınır.Bu kadar basittir.Gercekleri dile getirmekten korkmak, kötünün ötesinde avellik, aptallıktır.Dunya hayatının dinamikleri fizik kuralları gibidir, elini kaynar suya suya sokarsan yanarsın, ama ben dindarim, mehdiyi bekliyorum, kalbim temiz deyip ruhlar aleminde, metafizik alemde yaşamaya devam edersek, bana birşey olmaz derseniz hiçbir zaman dünyanın gerçekliğini kavrayamayız.Gercekler her daim acı verir, hayaller insanı avutur, bir nevi mast. yaparsın, kendini sağarsın rahatlarsın ama o gerçekler ve dayandığı kanunlar hiç değişmez.Ornegin politika gibi.Yillarca kurtarıcı beklersin, ama o bir türlü gelmez, gelen de gidene dua okutur.Ortalama 60-80 yıllık dünya hayatında dansöz gibi kıvırmanın gereği hiç yok. İyilik edersen iyilik, kötülük edersen de yine onu bulursun.Altina edersen hemen üstünü başını değiştirmen lazım, pantolonu sarıya boyamanın alemi yok.
Yazı uzun ama yine de yazmayı tercih ettim, çok ca linç yedim böyle konularda fikir beyan ettiğim için, ama hiç pişman değilim, görevim kabul ederim, çünkü insan seviyorum, hayvan da , bitki de.Ama onları uyarmadan da edemiyorum.

Ukape

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
835
299
63
Kadınlar paran varsa sana aşık olur, erkekler gülüşüne bakışına aşık olur aradaki fark bu.

Ben 6 yıl sevgili 11 yıl evli kaldım sevdi, sevildim zannettim 2 çocuğum oldu. Para için çocuklarımı zengin teyzesigile peşkeş çekti, çünkü onların çocuğu olmamıştı. Kanun karşısında erkek her zaman haksız.

Paran olduğu sürece sevildiğini zannedersin kadınlar böyledir.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Sosyal konum, maddiyat ve görünüş dikkat çekici ise, evli, dul, güzel,cirkin, yollu, yolsuz, genç , yaşlı, akarlı kokarlı, açık, kapalı bütün dişiler.... İç dünyası, ahlak anlayisi, ailevi konumu, dini bağımlılığı nisbetinde yukarıda özellikleri sayılan gözdeyi düşünürler , kimi sadece düşünür geçer, kimi hayal eder, kimi de daha da ileri gider.Bu milletimizin değil tüm dünyanın gerçeği.Yalanlarla tıka basa dopdolu dünya hayatında bu gerçeği inkar etmeyelim, kendimizi kandırmayalım. Bu gozdenin sahip olduğu özellikler yoksa avucunu yalamaktan elin ayası aşınır.Bu kadar basittir.Gercekleri dile getirmekten korkmak, kötünün ötesinde avellik, aptallıktır.Dunya hayatının dinamikleri fizik kuralları gibidir, elini kaynar suya suya sokarsan yanarsın, ama ben dindarim, mehdiyi bekliyorum, kalbim temiz deyip ruhlar aleminde, metafizik alemde yaşamaya devam edersek, bana birşey olmaz derseniz hiçbir zaman dünyanın gerçekliğini kavrayamayız.Gercekler her daim acı verir, hayaller insanı avutur, bir nevi mast. yaparsın, kendini sağarsın rahatlarsın ama o gerçekler ve dayandığı kanunlar hiç değişmez.Ornegin politika gibi.Yillarca kurtarıcı beklersin, ama o bir türlü gelmez, gelen de gidene dua okutur.Ortalama 60-80 yıllık dünya hayatında dansöz gibi kıvırmanın gereği hiç yok. İyilik edersen iyilik, kötülük edersen de yine onu bulursun.Altina edersen hemen üstünü başını değiştirmen lazım, pantolonu sarıya boyamanın alemi yok.
Yazı uzun ama yine de yazmayı tercih ettim, çok ca linç yedim böyle konularda fikir beyan ettiğim için, ama hiç pişman değilim, görevim kabul ederim, çünkü insan seviyorum, hayvan da , bitki de.Ama onları uyarmadan da edemiyorum.
Kötülük edersen kötülük garanti bulursun ama iyilik edersen iyilik bulacağının da pek bir garantisi yok 😁 genelde iyilikler çok suistimal edilir. Anadoluda bir söz vardır. Yiğit olursun canında olursun, cömert olursun malından olursun diye. En basitinden sigara otlakçılığında bile bunu tespit edebilirsin. Adam bir sigara ister verirsin. 2-3-4 kez daha ister verirsin ve artık onun sigara sponsoru olup çıkıverirsin. En basit örneği bu. Artık sürekli istemekten sıkılmaz bile bu bir rutin olmuştur. İnsan ilişkilerinde mesafeler çok önemlidir. Ne fazla samimi ne de fazla soğuk olunmalıdır. İnsan ilişkileri bir zannat gerektirir. Kolay değildir. Ben genelde birine sürekli sigara verdiğimde sabrederim sabrederim en sonunda da ciddi manada kullanıldığımı hissettiğimde ona patlayıveririm sonra da pişman olurum. Yani bende insan ilişkileri namına hiçbirşey yok. Sıfır 😁

Son düzenleme:

Karaelmas

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Kötülük edersen kötülük garanti bulursun ama iyilik edersen iyilik bulacağının da pek bir garantisi yok 😁 genelde iyilikler çok suistimal edilir. Anadoluda bir söz vardır. Yiğit olursun canında olursun, cömert olursun malından olursun diye. En basitinden sigara otlakçılığında bile bunu tespit edebilirsin. Adam bir sigara ister verirsin. 2-3-4 kez daha ister verirsin ve artık onun sigara sponsoru olup çıkıverirsin. En basit örneği bu. Artık sürekli istemekten sıkılmaz bile bu bir rutin olmuştur. İnsan ilişkilerinde mesafeler çok önemlidir. Ne fazla samimi ne de fazla soğuk olunmalıdır
Evet devamında sağlamasını yapacak durumdaydım ama yazı çok uzayacakti, ayrıca erkekler açısından da yazacaklarım vardı , platform kisileg blog değil o yüzden kısa kestim

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Evet devamında sağlamasını yapacak durumdaydım ama yazı çok uzayacakti, ayrıca erkekler açısından da yazacaklarım vardı , platform kisileg blog değil o yüzden kısa kestim
kullanıldığımı anladığım kişiye patladığımda da haklı olduğum halde pişman olurum sonra 😁

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,990
5,496
113
Dostum ne kdr güzel yazmışsın helal olsun valla. Çok beğendim.

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,532
1,714
113
cocukluk askim var idi 14 yasinda 25,li yaslara kadar olan. sonra ayrildik o evlendi benim sevgilim var vs.geride kalan zararsız bir cesetim simdi hisler var ama minumumda zevkler orgazimlar filmler partiler onlar bunlar minumumda. gecmisi özledim ama kişileri degil. hissleri özledim bunu neden yaZdim buraya bilmiom 😂 oyle bir hiss işte

dorian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
125
40
28
erkeklerin en büyük zaafı şu cinsellik işte kadınlara mahkum oluyoruz