Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Hitbet Eski Yeni Herkese 100 TL Deneme Bonusu

Previnius

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
40
28
Aynen öyle 3 ve 4 saat cekimmi olur
Bakalım şu an hâlâ canlı destek ile konuşuyorum ama papağana bağladılar, ilk çekimi 3 saat bekledim iptal oldu ikinci çekimi verdim 3 buçuk saatte bu oldu eğer bu da iptal olursa ana avrat dümdüz giricem canlıya bağlanıp öyle içimi soğutmaya çalışacağım 😅

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,708
1,087
113
Bakalım şu an hâlâ canlı destek ile konuşuyorum ama papağana bağladılar, ilk çekimi 3 saat bekledim iptal oldu ikinci çekimi verdim 3 buçuk saatte bu oldu eğer bu da iptal olursa ana avrat dümdüz giricem canlıya bağlanıp öyle içimi soğutmaya çalışacağım 😅
İptal olur benim 2 kez iptal oldu 3 de olur birazdan

batuhnskrya

BONUS AVCISI
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
285
107
43
Kasa 300 oldu 250 ye sabitlendi minmax 250 sanırım

Previnius

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
107
40
28
6 sattitncekim verdim daha bişey yok bu ne iş 250 çekim verdim red etti sonra 290 verim kabul etti daha bekliyorum
Tekrardan canlı desteğe bağlanmaya çalışıyorum yarım saattir girdiğimde 53. Sırada idim şu an sıram 87 bunlardan hiç bir s...m olmaz

Honos21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,226
561
113
Sevgili Oyuncu! Şu anda oyuncu hesabınızdan para çekme işlemi başlatmanıza izin verilmediğini lütfen unutmayın. Hata Kodu: 21122

Yine cekim yerini kapatmislar aq sitesinde ya

gonca07

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12
3
3
Benimde para çekme başarılı diyor 03:43 te ama para hesabıma düşmemiş 1 saat olacak