Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Holiganbet 20 TL Telegram Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Ben almadan gelip forumda paylaşırsanız kod adedi biterse gelir burda telegrama abone olmayip kodla bonus alana dümdüz soverim net kimse paylaşmasın kaç gündür konu burda 3 bin olmadı bı gün daha uzadı

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Ben almadan gelip forumda paylaşırsanız kod adedi biterse gelir burda telegrama abone olmayip kodla bonus alana dümdüz soverim net kimse paylaşmasın kaç gündür konu burda 3 bin olmadı bı gün daha uzadı
Haklısın dostum telegram yükleyip abone olmak çok basit ama işlerine gelmiyor hazır burda paylaşıyorlar zaten bende paylaşmam ;)

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,919
24,793
113
Valla ben ilk günden aboneyim hatta konuyu acan benim ama paylasalım arkadaslar hayat paylastıkca güzel tam 3 k kod vericez ayağı dümen milleti cekmek icin

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Valla ben ilk günden aboneyim hatta konuyu acan benim ama paylasalım arkadaslar hayat paylastıkca güzel tam 3 k kod vericez ayağı dümen milleti cekmek icin
Hacı yanlış anlama 100 bin kod verseler yine paylaşmam o kod dün gelecekti sende paylaşma kimse takmadi bak bı gün geç gelecek kod

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,478
957
113
Yanlış dostum. 3k ile sınır gerçekten alamayan oldu geçenki luna, mavi,mat, jojodan konularda adamlar isyan etti abone olmayan bir sürü kişi aldı abone olanlar kaldı ortada o yüzden. sınırsız olsa paylaş gitsin

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,919
24,793
113
Yanlış dostum. 3k ile sınır gerçekten alamayan oldu geçenki luna, mavi,mat, jojodan konularda adamlar isyan etti abone olmayan bir sürü kişi aldı abone olanlar kaldı ortada o yüzden. sınırsız olsa paylaş gitsin
Kardeşim onlar süreliydi 2 saat süresi vardı ondan kaçtı holigan yılbası kodu verdi 5k lık 7 bin kişi aldı ona bakarsan

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,919
24,793
113
Yani senin alıcagın matbet felan süreli verdiği için kaçırdı cogu kisi holigan öyle değil

body82

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
157
18
18
Arkadaşlar , bu bonusun herhangi bir çevrim yatırım şartı vb. var mı? Olası kazanc halinde çekim için ust limit vs. ?

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Paylaşmak yok !!!! Abone olan biri alamazsa yazık olacak adam kac gündür bekliyor 5 dakka kaçırdı diye alamayacak abone olmayanlar çoktan bitirmiş olacak yapmayın etmeyin .

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,316
3,183
113
bu kodu herkez aliacak kisi sinirlamasi yok

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,400
4,392
113
Herkes alsın tabiki telegrama abone olsun alsın kodu bugün verilecek işte adamlar paylaştı abone olsun kodu ordan paylaşacaklar

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
Hacı yanlış anlama 100 bin kod verseler yine paylaşmam o kod dün gelecekti sende paylaşma kimse takmadi bak bı gün geç gelecek kod
vay arkadas senın mantıgına göre yatırımsız bonus bulanda paylasmasın ben buldum desın bencıl olmayın bu forumun amacı zaten dayıanısma paylasım yapma ögrendıgın bılgıden 20 tlden olursun ama cekılıs var papara 20 kısı dagıtım denılınce en önde gıdersin ayıp size

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
O kodu ne kadar sürede kaç kişi kullanmış anında görüyor admin
Bence kafasında sayı vardır ona göre verecektir. Ama kod paylaşıldı telegramdan diye milleti uyandırmak lazım

twoface

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
477
114
43
Arkadaş fukaralikta nirvanayi zorluyosunuz burda paylasilmasa bile baska forumlarda paylasilacak elbet.bu kadar tatavaya gerek yok elbet bi troll cikip paylasacak dil doktugunuzle kalicak

Ugurr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
31,919
24,793
113
Sinirlama var takipçi kadar kod verilecek 3000tane yani
Arkadaslar 3300 takipci var 3 k kod vericez ayağı dümen kaldıki suan burda herkes telegrama üye zaten ama yinede paylasım yapalım en fazla 10 kişi yararlanır akıllı olun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...