Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hukuk Bürosunun Akrabaları Araması Yasal Mı?

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,177
839
113
turkcell rezalet. 700 yere sms atiyor.

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,821
3,073
113
Borç bırakma dost ödemeye çalış. Bir keresinde hattım kapanmıştı bir kaç gün geçmişti, bir numara üst üste 4-5 kere aradı açmadım sonrasında son hanesi sırayla artan aynı numaralar aradı. Numaraları araştırdım bunların olduğunu öğrendim, kafalarına göre arayıp kabaca konuşuyorlarmış ne zaman ödeyeceksin öde gibisinden, o söylediğini bilmiyorum ama daha önce banka kredisi ödemeyip benzerini yaşayanlar vardı zannedersem bu forumda da konusu açılmıştı.

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
avukatlar yasalardan bihaber olduğunuzu anladıkları an gelebilecekleri her koldan üstünüze gelir. bu yüzden iyice araştırıp öğrenip karşılarında dik durmak önemli. ne avukatlara denk geldim anlatsam film olur. her meslekte çürük yumurta vardır ama avukatlarda bu oran çoook fazla. boşuna nefret etmiyorum.

sevketd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
480
55
28
Bu sabah soy adıma benzer kim varsa tek tek aranmış Turk telekom borcu için geri dönüş yaptığımda şu güne kadar ödemezsen akrabalarına dosya göndericem falan diyor tersledim kapattım bu yasal mı daha önce başına gelen varmı ?
Sonuna kadar YASA DIŞI CİMER e yaz

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Bu sabah soy adıma benzer kim varsa tek tek aranmış Turk telekom borcu için geri dönüş yaptığımda şu güne kadar ödemezsen akrabalarına dosya göndericem falan diyor tersledim kapattım bu yasal mı daha önce başına gelen varmı ?
Benim arkadaşımın başına geldi kendi borcundan dolayı icralık olmuştu elaman , bunun amcasını aradılar böyle böyle borcu var gibisinden çocuk avukatlık burosunu cimere şikayet etti sonra avukatın babası aradı özür dileyip sikayetini geri çekin gibisinden öyle.bir hakkı yok kör buldugunu ziplatirmis misali, öyle dediği zaman sizi cimere şikayet ediyorum de beni tehdit edemezsiniz böyle bir hakkını yok de r ye takar

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Reaal alacak hayat varlık kan emici şirketler. Bunlar turkcel telekom vodafone dan ucuz fiyata ihale ile borçları satın alıp insanların tepesine biniyorlar .her gün ararlar sabah akşam mesaj arama. Resmiyette bi kayıtları yok .normal kişisel firma bunlar. Onlarda avukat ama hicbir avukat tehtit edemez ciddi bir suçtur. Cahil insanlarz bu tehtidlerle borçları tahsil ediyorlar .
3ncu şahısa borcun hakkında bilgi vermesi yada rezil etmesi o çok daha büyük suçtur. Manevi tazminat davası acabilirsin.

fcsfcs

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,240
964
113
benim seneler önce telekoma olan borcumun (ödemiş olmama rağmen) icra dosyası duruyo. telekoma parayı ödemiştim ona rağmen hukuk bürosu bize ödemediniz diye kabul etmemişti. bütün belgeleri sundum. telekom ile olan konuşma kayıtlarıma kadar sundum. yok diyolar. kimse bana bunların iyi niyetinden filan bahsetmesin. alayı kan emici ve şerefsiz.