Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Hukuk Konularından Anlayan Var Mı ?

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
zaten yeterli zeka olaydı diske el koyarlardı komple pcyi mi götürdüler kucaklayıp... power kablosunu unutup çalıştıramamış olmasınlar 2 yıldır.... o sebepten beklemiyesin!
Gidip gördüm cihazları çalışıyor ikiside tertemiz duruyordu şifresini açmak için gittim onu bile kendileri acamamislar dedim bunu bana ne zaman vereceksiniz 1 haftaya alırsınız dediler 6 ay oldu onun üstüne

Mehmet1981

ALLAH DELİKANLİ KALPLERE GÜZEL KADERLER YAZAR..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
757
319
63
Benimde 3 yıl önce kom evimi bastı.2 tane telefonuma el koydular.Telefonlar Ankara ya gitti.30 yada 33 ay sonra geldi.Tabi modası geçti.Senin telefonuna el koyan ilçenin adliyesine.Emanet bölümüne bakan birim var.Onlara soracaksın.Ya senden dosya numarası yada tc ile bakacaklar.Eger geldiyse kendileri dilekçe yazıp Savcıya imzalatiyorlar.Sende o kağıdı alıp adliyenin emanet bölümünden alıyorsun.Onlar seni aramaz gel telefonun geldi diye.Kendin gitmelisin.Gecmis olsun.ESKİ HAPİSHANECİ

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
Benimde 3 yıl önce kom evimi bastı.2 tane telefonuma el koydular.Telefonlar Ankara ya gitti.30 yada 33 ay sonra geldi.Tabi modası geçti.Senin telefonuna el koyan ilçenin adliyesine.Emanet bölümüne bakan birim var.Onlara soracaksın.Ya senden dosya numarası yada tc ile bakacaklar.Eger geldiyse kendileri dilekçe yazıp Savcıya imzalatiyorlar.Sende o kağıdı alıp adliyenin emanet bölümünden alıyorsun.Onlar seni aramaz gel telefonun geldi diye.Kendin gitmelisin.Gecmis olsun.ESKİ HAPİSHANECİ
Siber suçlarda duruyor cihazlar şuan bana 14 gün sonra gelir dediler 6 ay oldu

Ardadidem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
778
500
93
bu konuda bilgisi olan varmı hala bir cevap alamadım adliyeden soruşturma surecindeymis hala 9 ay oldu nerdeyse belirli bi süresi yokmu bu soruşturmanın telefonu ve bilgisayarı nasıl geri alırım
Dostum soruşturma biter beraat edersen ilgili mahkemenin kalemine gidersin. Zaten eşyaların adliyenin emanetinde olmuş olur yani jandarma hepsini inceler sonra adliyeye emanete teslim eder seninde davan bitince adliyenin emanetinde geri alirsin