Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Hunterbetting Çevrimsiz 10 Tl

suat62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
24
18
Ben aldim arkadaslar yatirimsi cevrimsiz twiterdaki yorumun gorselini canli destege atmaniz gerekiyo

ahomets

Üye
Yeni Üye
47
5
8
Ne de güzel dolap yapıyosunuz ben üye olup sa alınca mı iptal oluyor bitiyor bonus sitenin adamları iş başında aq yayırım yapılmaz güvenilmez !

oguzozturk2020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
902
126
43
Cekim 15 dakika dediler tam 2.30 saatte yatti 94 olarak hesabima yollamislar

valencia388

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
2
18
Canlı Desteğe gidenlere verilmeyecekmiş.Twitterdaki konuya kullanıcı adını girmeniz lazımmış.Gece 12 den sonra kontrol edilip eklenecekmiş . Son işlemi bonus olmayan yada yeni üyelere

Heurtel00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
117
12
18
Bem cevrimi tamamladim bu gece parayi yatirmadilar yarin yatiracaklarini soylediler bakalim

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Yatırmadılar arkadaşlar
İnsanları keriz yerine koyuyorlar
Şerefsizler......

valencia388

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
2
18
Bonus bitmiş.Saat 9 ila Gece 1 arasında çekimleri yolluyorlar.Bonus Çekimini twitterdan paylaşanlara tekrardan 10 tl ekliyorlar.Havale kesintisini de tekrardan site hesabına ekliyorlar.
Şuana kadar 70 kişiye çekimini yollamışlar.2900 kişiye çevrimsiz yatırımsız 10 tl nakit vermişler.

valencia388

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
126
2
18
Bende çektim.Bonustan çektiğim parada kesintiyi eklediler.Çekimi paylaştığım içinde 10 tl eklediler.Bana finansal açıdan güçlü gözüktü