Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Huso95 / Nba Kuponu

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
40

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
728
113
Valla sıkıldım artık siakam sayı atacaksa atsın artık . Atamazsa yaziklar olsun 😂

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
728
113
Ben koç olsam bu siakami oyunda tutmam bir oyuncu eksik oynuyorlar resmen . Neden toptan kaçarsın anlamadım

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
728
113
Siakam atana kadar uzar oynadım 😂😂

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
728
113
Bi aksilik çıkmazsa gene uzicak ve bu sefer inşallah atacak 😂

AnlAkky

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
728
113
Sizce siakamın sayı atacağı o uzatma bu uzatmamı . Ben izlemiyorum izledikçe atamıyor sayı atarsa yazın bide böyle deneyelim 😂

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,428
8,696
113
Emin degilim kardes kafam bozuk kafa dagitmaya calisiyorum o yuzden hatirlayamayabilirim.umarim husumet olmamistir 😁
Husumet oldu o yüzden o arkadaşı başlamıyorsaniz beni banlayin demiştim 😅 o hesap öylece gitti , seninle husumetimiz olmadı bayağı konusmuslugumuz da var.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,941
44,871
113
Husumet oldu o yüzden o arkadaşı başlamıyorsaniz beni banlayin demiştim 😅 o hesap öylece gitti , seninle husumetimiz olmadı bayağı konusmuslugumuz da var.
Alah allah boyle diyeni banlamiyorlar aslinda.ben bayagidir seninle (bu nickle) konusuyorum ama hic ters dusmedik ozelden yaziver eski nicki yada istersen burdan yaz