Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin iboo8989 / 1xbet 30 Euroya 6000 Bin Euro

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
30
Kupon Oranı
3.50

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,593
6,474
113
Var reis valla ben ilk defa böyle bişey gördüm konuyu açtığın da beğendim bende yorum yaptım hatta 9 kişi beğenmiştik çekiliş dedin herkez yazmaya beğenmeye başladı parayı duyanlar ama biz şuan ikinci plan atıldık kendin seçsen daha iyi olurdu bildirim geliyo bakabilirsin ne zaman beğenmişim bu çekiliş mi ne bilmiyorum da olmadı gibi reis be @iboo8989
Tebrikler demenin sırası olmaz dost

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,593
6,474
113
Sen ne içtin akşam akşam ben anlamadım ben ne diyorum sen ne diyorsun ya 😂 @Abuzerkömürcü reis beni yazdın mı
Ben bişey içmedim de senin kafan Bi tuhaf kendi kendinle celişiyorsun hem diyorsun ilk ben tebrik ettim sonra para lafını duyunca millet geldi diyorsun demekki sende o zaman para için tebrik ettin :)))

Müslüm75

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,781
1,009
113
Ben bişey içmedim de senin kafan Bi tuhaf kendi kendinle celişiyorsun hem diyorsun ilk ben tebrik ettim sonra para lafını duyunca millet geldi diyorsun demekki sende o zaman para için tebrik ettin :)))
Adam dağıtım yapcam falan demedi kuponu paylaştı beğendim tebrik ettim para mevzusu sonradan çıktı ortaya bence sus 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...