Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin iboo8989 | Skor 3-1

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,299
2,532
113
Ne yaptin sen kardesim ya azda degilmiş.. Kefil oldugun arkadasin ne oldu peki ondan ses yok mu? Allah sabir versin ne diyeyim..
Söyledim arkadaşa dedim nasıl yapacaz beni ne hale koydun diyorum.
Adamın dedigi tek şey ben ne yapacam bilmiyorum kendimi kurtaramıyorum seni mi kurtaracam dedi önce ben Bi borçlarımı ödeyim sonra sana destek çıkarım diyor onun borçları bitmez bize de kitledi zor durumda kaldık her ay düzenli ödeme yapacaz adamlara maaş oraya gidecek boşuna 5 6 ay çalışacaz

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,565
708
113
Söyledim arkadaşa dedim nasıl yapacaz beni ne hale koydun diyorum.
Adamın dedigi tek şey ben ne yapacam bilmiyorum kendimi kurtaramıyorum seni mi kurtaracam dedi önce ben Bi borçlarımı ödeyim sonra sana destek çıkarım diyor onun borçları bitmez bize de kitledi zor durumda kaldık her ay düzenli ödeme yapacaz adamlara maaş oraya gidecek boşuna 5 6 ay çalışacaz
Senin arkadas bankadan cektigi para ile kumar oynamis olmasin.. ticaret yapsan batsan azda olsa birsey kalir cebinde nasil istir anlamadim ama sana yazik olmus