Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İçim Burkuldu Nefes Alamıyorum

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Arkadaşlar Burundi ülkesinde ki yaşamı gördüğünüz zaman, hem insanlıktan utanacak, ve maalesef gözyaşına hakim olamayabilirsiniz. Herşeye şükür Yarabbim, sen bu insanları bu yaşamdan kurtar, beni vicdanımla sınama Allah'ım. Beni en çok parçalayan sahnesi, kolları olmayan ağabeyin, kardeşini omuzların da taşımasiydi. 33 dk lık bir video ile hayatınıza bakış açınız ve düşünceleriniz değişebilir, izlerken yanınız da peçete bulundurun mutlaka, ha birde seccade.. Şükür duası.

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Keşke biseyler yapabilme imkanım olsaydı yapsaydım, gerek canımla gerek malımla. Allahım sen yardım et hepsine..

meharis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
453
182
43
Keşke biseyler yapabilme imkanım olsaydı yapsaydım, gerek canımla gerek malımla. Allahım sen yardım et hepsine..
İzledim bu videoyu gerçekten çok kötü durumda insanlar çok kötü yaşamlar var birileri cenneti yaşarken dünyada birileri de açlıktan hastalıktan imkansızlıktan ölüyor maalesef

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,986
22,574
113
Arkadaşlar Burundi ülkesinde ki yaşamı gördüğünüz zaman, hem insanlıktan utanacak, ve maalesef gözyaşına hakim olamayabilirsiniz. Herşeye şükür Yarabbim, sen bu insanları bu yaşamdan kurtar, beni vicdanımla sınama Allah'ım. Beni en çok parçalayan sahnesi, kolları olmayan ağabeyin, kardeşini omuzların da taşımasiydi. 33 dk lık bir video ile hayatınıza bakış açınız ve düşünceleriniz değişebilir, izlerken yanınız da peçete bulundurun mutlaka, ha birde seccade.. Şükür duası.
bunu sözde müslüman ülke liderlerıne izlettıreceksın özellikle suudı arabıstana peygambwer efendımızın üzerınden tonlarca para kazanan o şerefsızlre .walla su dunyada gördugum kadarıyla en cok yardım eden ulke yıne bıızız turkıye ne olursa olsun ama oda bı yere kaadar

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Söylenecek o kadar söz var ki forumda hem siyasi hem dini kavga olmasın diye susacagim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,602
5,136
113
Bu ve buna benzer bir cok sey var. Bunlar sadece gorduklerimiz. İyilik perileri degiliz, kumar lobisi kazaniyor.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,437
3,990
113
Söylenecek o kadar söz var ki forumda hem siyasi hem dini kavga olmasın diye susacagim
Bu sebeple zaten bizim geleceğimiz cacık.Camide yasak okulda yasak, sokakta yasak, fabrikada yasak.Neden yasak insanlar konuşarak istişare ederek bilinçlenmesin diye.Ne kadar cahil-i cuhela olursak , çenemizi tutarsak, meşhur yahudi atasözleri kıl beşini bil işini, bana dokunmayan yılan bin yaşasın ' a uyarsak o kadar iyi vatandaşız.Cehennemin dibine doğru depar atarak gidiyoruz, bunu yaparken bile birbirimize bazuka çekiyor, çelme takıyoruz ama Farkında Değiliz. !!!!!!!!

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,063
1,279
113
Bu sebeple zaten bizim geleceğimiz cacık.Camide yasak okulda yasak, sokakta yasak, fabrikada yasak.Neden yasak insanlar konuşarak istişare ederek bilinçlenmesin diye.Ne kadar cahil-i cuhela olursak , çenemizi tutarsak, meşhur yahudi atasözleri kıl beşini bil işini, bana dokunmayan yılan bin yaşasın ' a uyarsak o kadar iyi vatandaşız.Cehennemin dibine doğru depar atarak gidiyoruz, bunu yaparken bile birbirimize bazuka çekiyor, çelme takıyoruz ama Farkında Değiliz. !!!!!!!!
Kitabın ortasından konuşmuşsun üstad daha da diyecek bir şey yok

Alliance

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
4,714
5,244
135
Allah yardım etsin bu nedir gerçekten, sokaklarda çöpler o etlerin pisliği

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Biz kötü gün saydığımız günler de isyan ederken, o insanlar bu şartlar da hayatta kalma mücadelesi veriyor. Yazık bize.

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
288
143
43
Biz kötü gün saydığımız günler de isyan ederken, o insanlar bu şartlar da hayatta kalma mücadelesi veriyor. Yazık bize.
Bu kafayla daha çok kötü gün görürüz zaten. Aaa bizden daha kötüsü var şükredelim demi? Daha iyilerini örnek alıp biz nie böyleyiz diyip düzeltmek için bir şey yapmak yerine bu kafayla devam

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,561
779
113
Bu kafayla daha çok kötü gün görürüz zaten. Aaa bizden daha kötüsü var şükredelim demi? Daha iyilerini örnek alıp biz nie böyleyiz diyip düzeltmek için bir şey yapmak yerine bu kafayla devam
Bahsetmek etmek istediğim o değil birader, biz ufacık şeylere üzülüp yadirgiyoruz ya hani o bakımdan. Hem şükretmek iyidir.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,205
44,471
113
Ben bikac gun once seyretmistim bunu.cok sasirmadim ama cocuklarin acliktan ölmus olmasi uzucu

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,182
783
113
Gereksiz duyar. İnsanlar eskiden yardım ederdi diğerlerine şimdi sadece paylaşım yapıp içini rahatlatiyor.

caglarkirimli00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
105
252
63
Sadece bu ülke değil sömürülmüş ve sömürülmekte olan bir çok Afrika ülkesi bu durumda. Durumları çok zor, insanı yardım adına yine az çok yardımı olan var ama daha fazlası olması lazım.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,906
3,240
113
Sen Avrupa'nın niye bu kadar zengin olduğunu biliyormuydun Afrika ülkelerini sömürüyorlar İngiltere Belçika Fransa bu üç ülke Afrika ülkelerini en çok somurlen ülkeler yoksa Afrika'daki zenginlik hiç bir yerde yok elmas altın hep Afrika'da cikiyor

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Sen Avrupa'nın niye bu kadar zengin olduğunu biliyormuydun Afrika ülkelerini sömürüyorlar İngiltere Belçika Fransa bu üç ülke Afrika ülkelerini en çok somurlen ülkeler yoksa Afrika'daki zenginlik hiç bir yerde yok elmas altın hep Afrika'da cikiyor
o dediğini bu devirde 8-10 yaş aralığındaki çocuklar bile biliyor artık kardeşim. İspanya ve Portekizi unutmuşsun.