Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Affı Kanunu

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Dostum bu olay gercek disi zaten yillar oncesinden kalmis bir borcun avukat ve mahkeme masrafiyla 2500 tl yi gecmeme ihtimali yok.faiz icra gideri derken bu kanundan yararlanabilen olmasin diye ozellikle o rakam hesaplanmis bence.gostermelik.
üstad benim borç turkcell e icra da tüm masraflarla filan 1750 tl ve yasaya göre 15 Ağustos öncesi takip başlamış olması gerekli ona da uyduğu için açtım konuyu. yoksa dediğine katılırım miktar göstermelik bir rakam onda haklısın

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Dostum bu olay gercek disi zaten yillar oncesinden kalmis bir borcun avukat ve mahkeme masrafiyla 2500 tl yi gecmeme ihtimali yok.faiz icra gideri derken bu kanundan yararlanabilen olmasin diye ozellikle o rakam hesaplanmis bence.gostermelik.
hatta icralık borç için 2500 tl değil max 2000 tl... 2500 tl varlık şirketi için geçerli

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Ama borcun ana parası icin o limit diger turlu tabi soledigin rakamı gecer
Ben baktim detaylara anaparaya bakmiyorlar şuanki borc tutarina goreymis.yani ufak tefek 5-100 fatura borcu olan varsa onlar yararlanabiliyor.banka borclarida dahil degil sadece.su ,telefon,elektrik.dogalgaz borclari icin gecerli.o da dedigim gibi kucuk borclar varsa 50-100 onlar icin.gerisi faiz ve avukat gideri sebebiyle yararlanamiyor

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Banka borcunu çikardilar bu kanun tasarisindan bakabilirsiniz

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Bekleyip gorucez artık ne olacagını acıklandıgında simdi ne desek bos herkes farklı biliyor